facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 5. 2. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Canon představuje novou řadu multifunkcí imagePRESS C170

Canon imagePRESS C170Canon uvádí na trh novou řadu multifunkčních zařízení imagePRESS C170 určenou zejména pro malé a střední firmy či kreativní agentury, kterým nabízí intuitivní ovládání, skenování a personalizovaný tisk s mnoha způsoby dokončování a rychlost až 70 barevných stran za minutu.Nová řada navazuje na multifunkce imagePRESS C165, které byly uvedeny na trh v roce 2019, a přináší řadu inovací a vylepšení, například ve schopnosti pracovat se specifickými formáty. Samozřejmostí jsou standardní média A4 a A3 včetně obálek a těžkých médií až do 350 g/m2 a bannery o délce až 1300 mm. ImagePRESS C170 ale zvládá vedle běžných i lesklá, hedvábná či texturovaná média a nabízí též širokou škálu profesionálních in-line možností dokončování pro univerzální a kreativní výstupy.

Nová řada imagePRESS C170 dosahuje rychlost tisku až 70 stran za minutu barevně a až 80 stran za minutu černobíle. Nevíc podobně jako modely imageRUNNER ADVANCE DX nabízí i řada imagePRESS C170 bezpečnostní funkce, které uživatelům pomáhají chránit citlivé informace, zajišťují soukromí zaměstnanců a zákazníků a pomáhají při dodržování předpisů v kancelářských i produkčních prostředích. Třeba funkce McAfee Embedded Control pomocí inteligentního seznamu povolených aplikací po aktivaci pomáhá blokovat ty, které nemají pro tento model autorizaci.

Základní vlastnosti a funkce série imagePRESS C170:

  • Rychlost tisku na A4 až 70 str./min barevně a 80 str./min černobíle
  • Skenování A4 až 240 obr./min
  • Délka média až 1 300 mm a hmotnost médií až 350 g/m2
  • Rozlišení tisku 2400 x 2400
  • Zabezpečení se softwarem McAfee Embedded Control
  • Platforma připravená na multifunkční integrovanou aplikační platformu (MEAP) a funkce tisku odkudkoli s uniFLOW Online a Mopria

 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

Helios
- inzerce -