facebook
Aktuality -> Hardware - 16. 9. 2019 17:37

Canon představuje kompaktní A3 tiskárnu i-SENSYS LBP852Cx

Canon představil novou barevnou kancelářskou A3 tiskárna i-SENSYS LBP852Cx. Laserová barevná tiskárna je primárně určena pro práci s formátem A3, poradí si ale s tiskovinami od letáků velikosti A6 až po bannery 1200 mm. Uplatnění tak může najít nejen v rámci maloobchodu, ale i u kreativních týmů ve velkých firmách.„Tiskárny řady i-SENSYS si v kancelářích už našly své místo především díky efektivitě a úsporným rozměrům. Jsou to barevné laserové tiskárny, které jsou umístěné v kompaktních jednotkách a lze je snadno nastavit a obsluhovat. To vše posouvá ještě o kus dál nový model i-SENSYS LBP852Cx,“ říká Petr Hnilička, produktový specialista Canon CZ.

Díky režimu optimalizace Point of Purchase (POP) tiskne i-SENSYS LBP852Cx živé a barevné výstupy a umožňuje uživatelům vytvářet profesionální a poutavé materiály. Pro snadnější tvorbu plakátů a vývěsních cedulí, mimo podpory tisku bannerů do délky 1200 mm, nabízí Canon k tiskovému zařízení zdarma také software PosterArtist Lite. Ten je vybaven více než 1 300 šablonami, fotografiemi a kliparty, které najdou uplatnění v široké řadě různých podnikatelských prostředí.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Firma Bio-Circle čistí taky zbraně české armády

Jak využívá Salesforce a telefonní doplněk Sprinx Ipex?


IpexŘeditel firmy Bio-Circle s.r.o., Tadeáš Míček, je nadšeným inovátorem, který rád využívá Salesforce a jeho různé doplňky. V rozhovoru nám odhalil, čím se jeho společnost zabývá, jak komunikuje se zákazníky a jaký doplněk Salesforce k tomu využívá.

  

- Inzerce -

S DNSSEC budou obavy z napadení minulostí

SEOlightRiziko útoku na úrovni koncového uživatele je s pokročilostí antivirových programů stále menší. Naopak přesměrování na podvodné stránky je v poslední době stále rizikovější. Naštěstí ochránit uživatele před podvodnými stránkami je možné hned několika způsoby. Na úrovni DNS serverů se však pro tyto účely používá zabezpečení DNSSEC.