facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 9. 10. 2012

Canon nově nabízí na českém trhu síťové kamery

Společnost Canon rozšiřuje portfolio svých produktů na českém a slovenském trhu a nově nabídne čtyři síťové kamery, které jsou ideální pro inteligentní bezpečnostní dohled například v maloobchodních prodejnách. Canon při vývoji modelů VB-M40 (flexibilní možnosti instalace, pro vnitřní i vnější použití), VB-M600VE (kamera velmi odolná proti mechanickému poškození, ideální pro venkovní použití), VB-M600D (ideální pro vnitřní použití) a VB M700F (pevná čtverhranná kamera) využil své dlouhodobé zkušenosti s vývojem a výrobou digitálních zrcadlovek. Kamery se mohou pochlubit vysoce citlivým CMOS snímačem a obrazovým procesorem Digi3. Dosahují tak výjimečné citlivosti 0,008 lux, poskytují výbornou kvalitu obrazu v rozlišení 1,3 MPx s 30 snímky za sekundu a až 4 nezávislé video streamy MJPEG a H.264.Pevné kamery jsou vybaveny dálkově elektronicky nastavitelnými varifokálními ultraširokými objektivy 2,8–8,4 mm, které poskytují horizontální zorný úhel až 104 stupňů. Všechny kamery obsahují vestavěné funkce pro videoanalýzu. Ta umožňuje využívat až 16 úloh detekce zároveň, kromě obvyklé detekce pohybu lze detekovat i audio, odcizený nebo zanechaný objekt a sabotáž kamery. Unikátní je možnost polynomiálního ohraničení detekčních zón, což proti standardně obdélníkovým detekčním zónám dává přesnější možnosti detekce. Nasazení v náročném firemním prostředí usnadňují síťové funkce, jako jsou IPv4/IPv6, IP sec a SSL/TLS.

 

Kontrakt pro distribuci těchto produktů získala na českém trhu společnost VARIANT plus a na slovenském trhu společnost VAR-TEC.


 
Daktela
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -