facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 12. 4. 2010

Canon jmenoval ředitele pro přímý prodej

Společnost Canon CZ představila nového ředitele přímého prodejního kanálu v České republice. Tomáš Krýsl na novou pozici nastoupil 15. března 2010 a má na starosti řízení a rozvoj přímého prodejního kanálu. Tomáš Krýsl (38 let) se již 12 let pohybuje na trhu polygrafie a IT a do Canonu přišel ze společnosti Xerox, kde působil přes 7 let. Součástí jeho pracovních cílů bude restrukturalizace obchodního týmu, maximalizace výsledků prodejního kanálu a starost o alianci s HP.



 
  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.

  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?