facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 13. 9. 2005

Call centrum Nikon pro podporu zákazníkům

Nikon si dovoluje oznámit, že od 5. září 2005 zahájilo svoji činnost evropské Call Centrum, které bude sloužit pro podporu prodeje produktů Nikon. Zájemci o techniku Nikon se mohou obracet se svými dotazy na telefonní číslo 267 154 577. K dispozici jim budou vyškolení zaměstnanci společnosti Nikon, kteří jejich dotazy zodpoví ihned po telefonu. V případě složitějších dotazů nebo problémů call centrum zajistí, aby zákazník dostal odpověď v co nejkratší době od specialisty Nikon z daného oboru prostřednictvím internetu, mailu nebo telefonu.

V souvislosti se zahájením činnosti Call Centra se mění zaměření a náplň Technického prezentačního centra na Kodaňské 46, které bude sloužit výhradně pro podporu profesionálních fotografů. Prostory bývalého Technického prezentačního centra budou rovněž sloužit jako Servisní středisko Nikon pro příjem a výdej servisních zakázek.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -