facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 31. 1. 2007

CA rozšiřuje regionální týmy

CA_management_705.jpgSpolečnost CA posiluje svůj tým o Pavla Marťáka (36), který bude zodpovědný za projekty v oblasti informační bezpečnosti v regionu střední a východní Evropy, a Jiřího Prokeše (30), který bude působit jako Senior Consultant pro systém Clarity v regionu CERMEA. Pavel Marťák bude ve své pozici zodpovědný za rozvoj CA služeb a projektů informační bezpečnosti v regionu střední a východní Evropy. Do společnosti CA přichází z HP, kde naposledy působil jako manažer konzultantů zabývajících se informační bezpečností v oddělení Consulting & Integration. Informační bezpečnosti se věnuje již 13 let a pracoval na rozsáhlých projektech, např. pro Českou národní banku, Český Telecom, Eurotel nebo Mezinárodní měnový fond. Pavel Marťák je držitelem mezinárodně uznávané certifikace Certified Information Systems Security Professional, která opravňuje ke strategickému poradenství v dané oblasti. Před nástupem do HP působil rovněž ve Škodě a na Západočeské univerzitě.

Jiří Prokeš bude zodpovídat za rozvoj a podporu podnikání spojeného se systémem Clarity v úzké spolupráci s národními prodejními týmy, dále za management požadavků zákazníků a odběratelů, kvalitní poskytování služeb ze strany implementačního týmu a celkový úspěch projektů a v neposlední řadě za školení a podporu smluvních partnerů systému Clarity v rámci celého regionu CERMEA (střední a východní Evropa, Blízký východ a Afrika). Jiří Prokeš se systému Clarity (tehdy Niku) věnoval ve společnosti Komix od roku 2004 a měl na starosti jak rozvoj obchodování, tak i podporu a dohled nad projektem implementace a konzultační aktivity. Jiří Prokeš je ženatý a má jedno dítě.

 
  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.

  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.