Aktuality -> Komunikace a sítě - 29. 3. 2006

Blíží se uvolnění registrací domén EU

Společnost IGNUM upozorňuje všechny zájemce o evropské domény, kteří nevlastní registrované obchodní známky a nemají registrované obchodní názvy, na blížící se začátek volných registrací EU domén.

Po dvou fázích období Sunrise, kdy mohly o evropské domény žádat státní instituce a firmy s registrovanými ochrannými známkami a názvy společností, bude 7. dubna 2006 v 11.00 uvolněna registrace EU domén pro všechny žadatele, bez ohledu na přednostní práva. O doménu EU si ve volné registraci, prostřednictvím akreditovaného registrátora, mohou požádat organizace, firmy či jednotlivci, kteří mají trvalé sídlo (bydliště) v některé z členských zemí Evropské unie. Cena registrace domény EU u společnosti IGNUM činí 350 Kč bez DPH.

 
  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.

  

- PR -

3Dfindit – chytré vyhledávání 3D modelů

a sestav pro moderní firmy


Máte v databázi tisíce 3D dílů a stále dokola řešíte problém, že potřebný díl nemůžete najít? Vznikají vám duplicitní soubory, které komplikují práci i správu dat? Právě na tyto výzvy reaguje 3Dfindit – pokročilý systém pro vyhledávání 3D dat na základě geometrické podobnosti a dalších inteligentních filtrů. Tato platforma, vyvíjená společností CADENAS, pomáhá konstruktérům, inženýrům i nákupčím rychle najít správné 3D CAD modely, čímž výrazně šetří čas, snižuje náklady a zvyšuje efektivitu firemních procesů.