facebook LinkedIN LinkedIN - follow

BlackBerry bez omezení dat

T-Mobile od 1. června 2008 vylepšuje podmínky služby BlackBerry pro nové i stávající zákazníky. Stávající limit 10 MB přenesených dat mění na neomezený. Přístup k firemní e-mailové schránce přes „APN BlackBerry“ tak bude za jednotnou cenu bez ohledu na počet zpráv, respektive jejich velikost. Pokud bude zákazník využívat pro přístup na internet vestavěný prohlížeč, který se připojuje také přes APN BlackBerry, budou se neomezená data vztahovat také na surfování po webu. Přes výrazné vylepšení podmínek služby budou zákazníci platit stejnou cenu – 449 Kč bez DPH (534,31 Kč s DPH). Všichni zájemci mohou navíc využít nabídku „Try&Buy“. Po dobu až jednoho měsíce lze zcela zdarma otestovat řešení BlackBerry. Instalace serverové části, nastavení koncových terminálů i zaškolení IT personálu jsou zdarma.



Služba BlackBerry umožňuje mobilní přístup do firemní e-mailové schránky odkudkoliv a kdykoliv. Elektornická pošta je doručována okamžitě, bez nutnosti jakékoliv manuální synchronizace. E-maily může uživatel nejen číst, ale i na ně odpovídat, přeposílat či je mazat. Prohlížet lze přílohy v obvyklých formátech, např. Word, Excel, Powerpoint, Adobe PDF, grafické soubory atd. Služba BlackBerry dále umožňuje on-line přístup k veškerým firemním kontaktům a aktuální zobrazení schůzek v kalendáři. T-Mobile nabízí BlackBerry nejen pro velké firemní zákazníky s vlastními poštovními servery, ale i ve formě tzv. hostovaného řešení pro menší společnosti a podnikatele.


 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.