Aktuality -> IT společnost - 22. 8. 2005

BitPool Software Distribution na našem trhu

Belatka281.jpgSpolečnost BitPool Software Distribution vstoupila v červenci na český a slovenský trh. BitPool tak může přímo komunikovat se svými zákazníky. Od poloviny srpna také společnost spustila českou verzi svých internetových stránek. Sales managerem pro Českou a Slovenskou republiku se stal Petr Belatka. Bude odpovědný za fungování celé pobočky a zejména za prodej nových produktů společnosti. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a má více jak 9 let zkušeností z řady českých IT společností. Je ženatý a má jedno dítě.

BitPool Software Distribution GmbH je soukromá společnost se sídlem ve Vídni. Díky svému průkopnickému obchodnímu přístupu nabízí BitPool distribuci softwaru s přidanou hodnotou pro nezávislé výrobce softwaru (ISV). První společnost, se kterou BitPool podepsal smlovu o spolupráci je společnost OpTier, Inc., která vyvíjejí performance managment software.

 
  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.

  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.