facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 21. 9. 2018 10:21

Bezdrátový přístupový bod EAP225-Wall AC1200 pro montáž na stěnu

Společnost TP-Link představuje svůj nový přístupový bod EAP225-Wall s MU-MIMO. Jeho primární schopnost je využití Wi-Fi 11 AC v prostřední s mnoha místnostmi. Přístupový bod EAP225-Wall podporuje souběžnou rychlost přenosu v obou pásmech až 1200 Mb/s. A protože je vybaven nejnovější technologií 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, dokáže komunikovat s více klienty současně a je tak vhodný pro prostředí s velmi hustým provozem bez zpomalování.Díky podpoře napájení přes datové rozvody Power over Ethernet na základě standardů 802.3af/802.3at odpadá nutnost instalovat v budově další kabely. Stačí jednoduše využít již instalované ethernetové kabely. Na páteřní připojení se pak umístí TP-Link PoE Switch, který se postará jak o vzájemnou datovou komunikaci, tak i o napájení.

Access pointy EAP je možné osadit do stávajících propojovacích krabic standardizovaných pro EU nebo US, takže instalace je rychlá a nijak neruší. Díky připraveným otvorům v instalačním rámečku tak lze EAP rovnou přišroubovat.

Model EAP225-Wall může také sloužit jako switch a poskytuje tři standardní ethernetové porty, z nichž jeden je vybaven možností napájení Power over Ethernet a může taak napájet zařízení připojovaná pomocí kabelu, jako jsou IP telefony, IP kamery, interkomy a další. Lze tak v jednom kroku vyřešit jak komunikaci, tak i napájení dalších přístrojů a vybavení pokojů.

Softwarový kontroler Omada, který je součástí produktu, nabízí bezplatný cloudový přístup do centralizované administrátorské platformy. Informace o všech zařízeních tak lze kdykoliv a kdekoliv mít pod kontrolou prostřednictvím webového rozhraní či aplikace.

Další klíčové vlastnosti EAP225-Wall:

  • Konstrukční provedení umožňuje snadnou instalaci do nástěnných elektroinstalačních krabic
  • Kompaktní design se štíhlým profilem diskrétně ladí s jakýmkoli stávajícím stylem interiéru
  • Zabezpečení Wi-Fi sítě na podnikové úrovni pomáhá snižovat riziko kybernetických hrozeb
  • Nabízí možnost vytvořit bezpečnou síť pro hosty s možností autentizace přes Facebook nebo SMS a oddělením bezdrátového provozu
  • Podporuje správu VLAN pro rozšířené možnosti správy sítě

 
  

- Inzerce -

COMES WMS pro interní logistiku a digitalizaci továrny

COMESV podnikové praxi existuje celá řada skladových systémů. Většina z nich je integrovaná jako pevná součást informačních účetních systémů. Některé systémy jsou funkčně jednoduché (např. neumí evidovat šarže surovin) a řeší se v nich pouze příjem surovin a expedice výrobků. Výrobu mají za takzvanou „černou skříňku“.

  

- Inzerce -

Přínosy informačního systému Dialog 3000Skylla po napojení na výrobní i předvýrobní procesy

ControlInformační systémy jsou do firem nasazovány z různých důvodů. Někdy to může být kvůli zpřehlednění všech procesů, zanesení veškerých firemních dat do jednoho místa apod. Je totiž nesporným přínosem, že ERP systém dodá podnikovým datům určitý řád. Tím však využití ERP systému nemusí končit a obchodní i výrobní společnosti mohou z implementace moderního ERP systému vytěžit mnohem víc.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Siemens - CAM webinar
RSS kanál