facebook
Aktuality -> Hardware - 26. 2. 2020 16:47 - Zdeněk Gric

BenQ představil velkoformátový displej DuoBoard

Společnost BenQ uvádí na trh BenQ DuoBoard s modelovým označením CP8601K. All in one interaktivní velkoformátový displej je navržen pro využití v moderních zasedacích místnostech. DuoBoard může pohodlně nahradit projektor, plátno, tabuli nebo videokonferenční sestavu.BenQ DuoBoard je 86palcový panel s 4K UHD rozlišením. Jeho srdcem je Collaboration+, sada funkcí navržených pro maximalizaci efektivity, produktivity a týmové spolupráce:

  • Duo Board: připojením dvou CP8601K lze vytvořit jeden pokračující pracovní prostor, který poskytne dostatek místa pro více spolupracovníků
  • Duo Windows: rozdělením plochy jednoho panelu na dvě současně spuštěné aplikace na každé straně získávají uživatelé možnost rychlé reakce (multitaskingu)
  • Duo OS: umožňuje mít spuštěné dva různé operační systémy zároveň (Android, iOS, macOS a Windows)
  • Duo Users: funkce multi-touch dovoluje ovládat panel několika uživatelům na jednom displeji
  • EZWrite: cloudové řešení klasické bílé tabule umožňuje sdílet obsah vzdáleným účastníkům schůzky snadno tak, aby i oni mohli přidat své vstupy například z jejich mobilních zařízení BenQ

DuoBoard je dále vybaven integrovanou kamerou s mikrofonem s funkcí redukce okolního hluku a ozvěny, snadno dostupnou jedním kliknutí v aplikaci BenQ Launcher.

Důležitou součástí je také správa zobrazení a bezpečnost. BenQ Device Management Solution (DMS) zprostředkuje správcům vzdálené ovládání všech displejů zapojených v síti z jednoho zařízení, zatímco Account Management System (AMS) poskytne kontrolu nad přístupem uživatelů prostřednictvím přihlášení přes NFC. K dispozici je také ochrana McAfee Mobile Security.

BenQ DuoBoard CP8601K je dostupný za doporučenou koncovou cenu 367 990 Kč včetně DPH v České republice a 14 399 euro s DPH na Slovensku.

Menší 65palcová varianta BenQ DuoBoard CP6501K je dostupná za doporučenou koncovou cenu 214 990 Kč včetně DPH v České republice a 8 399 euro s DPH na Slovensku.


 
Atos
  

- Inzerce -

Ransomware, hybridní spisy, docházkové systémy a text mining

IT Systems 3/2020Březnové vydání IT Systems jsme připravovali v situaci, kdy je prakticky celý svět zasažen pandemií nového koronaviru. Ať bude další vývoj pandemie jakýkoli, je zřejmé, že nás koronavir zastihl v mnoha ohledech nepřipravené. Podobně nepřipravení jsme ovšem často i proti virům v kybernetické podobě. I proto jsme jako téma na obálku aktuálního vydání zvolili ransomware, tedy vir, který představuje vážnou hrozbu pro informační systémy, na nichž jsme stále více závislí.