facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 16. 9. 2021 - Zdeněk Gric

BCN3D kupuje cloudovou platformu pro 3D tisk AstroPrint

Společnost Elvira, dodavatel 3D technologií a provozovatel portálu Abc3D, uvedla, že společnost BCN3D, výrobce 3D tiskových řešení, získala formou akvizice dodavatele 3D tiskového softwaru AstroPrint. Tato investice umožní BCN3D nejen využívat novou cloudovou platformu, ale také zkušený tým softwarových vývojářů k dalšímu rozvoji řešení v segmentu 3D tisku.Společnost AstroPrint se sídlem v Kalifornii je známá svými sofistikovanými cloudovými řešeními, která uživatelům dovolují jednoduše a efektivně spravovat tiskárny. S více než 200 000 uživateli ve 130 zemích a se simultánním připojením průměrně 2 000 tiskáren najednou je AstroPrint jednou z nejzavedenějších cloudových platforem na světě. BCN3D bude značku AstroPrint udržovat jako nezávislou platformu a bude nadále spolupracovat na vývoji nových funkčností s existující základnou uživatelů.

Akvizice je dalším krokem v dlouhodobé vizi BCN3D poskytovat řešení nejvyšší úrovně, která maximálně podporují inovativní uživatele. Integrace technologie AstroPrint s technologií BCN3D Cloud přináší velký potenciál jak pro současné zákazníky, tak pro další rozvoj konceptu Průmysl 4.0. BCN3D využije schopností vývojového týmu AstroPrint k budoucím inovacím a vývoji zcela nových produktů v oblasti 3D tisku.

„Získání technologie AstroPrint znamená další krok v naší cestě k vývoji těch nejlepších možných produktů jak z pohledu hardwaru, tak softwaru,“ řekl Xavier Martínez Faneca, výkonný ředitel BCN3D. „Akvizice firmy s takovou expertízou v tomto segmentu nám umožní využívat plného potenciálu našich tiskových technologií a spojení týmů nám poskytne další nespočetné přínosy.“

„Je to úžasný strategický krok! Vznikl tým zkušených vývojářů pro firmware-slicer-cloud. Jsem přesvědčen, že v blízké budoucnosti budou k dispozici software a cloudové nástroje, které zjednoduší práci a zvýší produktivitu všem uživatelům 3D tiskáren BCN3D, včetně těch v ČR a na Slovensku,“ řekl Jan Šmejcký, ředitel společnosti Elvira dodávající tiskárny BCN3D na český a slovenský trh.


 
  

- Inzerce -

Výrobce potravin z dánského Thistedu překonává problémy se zastaráváním strojů a připravuje se na Průmysl 4.0

DragsbaekVybudovat si dobrou pověst může trvat celé roky. Získat si důvěru zákazníků znamená důslednost, spolehlivost a závazek vůči příslibu značky. Dánská výrobní společnost Dragsbaek si svoji pověst buduje a upevňuje již více než 100 let.

  

- Inzerce -

Trendy ve vývoji softwaru pro řízení skladů

U nás v E LINKX se věnujeme vývoji moderních a inovativních řešení pro řízení skladů WMS. Sledujeme trendy, které se objevují na trhu, a snažíme se s pomocí testů přinášet tato řešení našim zákazníkům. V současnosti vidíme hned několik příležitostí, které postupně implementujeme. Pojďme se na ně společně podívat.