facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 19. 4. 2010

Barracuda Backup Server pojme 24 TB dat

Společnost Barracuda Networks uvedla na trh integrované řešení pro zálohování dat a zotavení po havárii, zařízení Barracuda Backup Server 990 s kapacitou lokálně uložených dat až 24 TB. Inovovaný Barracuda Backup Agent software nyní plně podporuje platformu Windows 7 včetně funkce data deduplication pro Windows servery, umožňuje efektivní způsob zálohování, který klade menší nároky na přenosovou kapacitu i celkový objem uskladněných dat.



 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.