Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 15. 8. 2012

Barevné multifunkce bizhub C454 a C554

Nová A3 zařízení Konica Minolta pro větší pracovní skupiny

Dvě nově představená multifunkční zařízení bizhub C454 a C554 jsou vhodnými pomocníky v kancelářích větších pracovních skupin či firemních oddělení, kde nabídnou rychlost tisku 45 a 55 barevných stran za minutu. Jednoduše se ovládají, mají nízkou spotřebu energie, umožňují nejrůznější varianty tisku i skenování a uživatelé u nich ocení i velké zásobníky papíru. Konica Minolta tak po představení modelů C224, C284 a C364 nabízí svoji kompletní řadu nových barevných multifunkcí.Pro oba typy je společná maximálně jednoduchá obsluha – stroje lze ovládat jak na devítipalcovém barevném multi dotekovém panelu přímo u zařízení, tak i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Díky flexibilním ovladačům si každý uživatel může navolit svoje nejoblíbenější funkce. Přehledný design Info-Palette umožňuje intuitivní kopírování, tisk, skenování i faxování.

Zařízení bizhub C454 i C554 jsou schopna skenovat i v pohotovostním režimu, pro tisk používají toner Simitri HD s příměsí biomasy. Usnadňují práci se skenováním velkého počtu dokumentů, neboť jsou vybaveny speciálním zásobníkem, tzv. DADF (dualscan automatic document feeder), jež umožňuje oboustranné skenování pomocí jediné operace – při rychlosti 160 stran za minutu v plných barvách. Oba stroje jsou vylepšeny také bočními velkokapacitními zásobníky papíru formátů A4, A3 a SRA3.

 


 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.