facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 8. 4. 2009

Azlan jmenoval manažera týmu Networking

Novou posilou Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution se stal Vít Martinec (26), který v rámci týmu Networking nastoupil na pozici produktového manažera pro značky Nortel, Axis a Linksys. Vít Martinec dříve pracoval například jako softwarový technik ve společnosti Global Payments Europe, v Hewlett-Packard se věnoval správě databází odběratelů a resellerů. Naposledy měl na starosti nákup materiálu a komponentů pro výrobu, výběr dodavatelů, optimalizaci skladových zásob a tvorbu plánu výroby a strategie pro koncové zákazníky v kladenské firmě Celestica Czech Republic. V rámci divize Azlan bude podle její ředitelky Michaely Modálkové odpovědný za poskytování maximální podpory obchodním partnerům, komunikaci s výrobci a marketingové aktivity spojené s produkty značek Nortel, Axis a Linksys.



 
  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.

  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.