facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 2. 11. 2020 - Zdeněk Gric

Axis uvádí kompaktní dohledovou kameru P1455-LE s rozlišením HDTV 1080p

Axis Communications uvádí síťovou kameru AXIS P1455-LE s kompaktní konstrukcí, bohatou nabídkou funkcí a rozlišením HDTV 1080p až do 60 fps. Kamera s technologií Axis Forensic WDR, připravená pro venkovní instalaci, snímá kvalitní obraz i ve scénách obsahujících zároveň tmavé i světlé plochy. Axis Lightfinder 2.0 zaručuje výborný forenzní obraz i za slabého osvětlení a technologie Axis OptimizedIR umožňuje dohled v naprosté tmě na vzdálenost až 40 m.Adaptivní pohybová expozice významně snižuje pohybové rozostření u přibližujících se předmětů nebo u předmětů nacházejících se velmi blízko. Díky technologii edge-to-edge tato kamera navíc nabízí funkci inteligentního párování zahrnující i obousměrný přenos zvuku se síťovými reproduktory Axis.

Mezi nejdůležitější charakteristiky patří:

  • Lightfinder 2.0, Forensic WDR a OptimizedIR 
  • Technologie edge-to-edge 
  • Adaptivní pohybová expozice 
  • Rozšířené bezpečnostní funkce 
  • Zipstream s podporou standardů H.264/H.265

Kamera AXIS P1455-LE je vybavena funkcí Axis Edge Vault, která chrání ID kamery před případným kybernetickým útokem a zjednodušuje tak autorizaci produktů Axis v síti. Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264 a H.265 také výrazně zmenšuje požadavky na šířku pásma a úložný prostor.

Kamera se začne dodávat prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v říjnu 2020 za cenu 16.400 Kč.


 
  

- Inzerce -

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

ACSSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.