System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 25. 2. 2021 - Zdeněk Gric

Axis uvádí kompaktní a zároveň robustní IP interkom

Společnost Axis Communications přichází na trh s kompaktním, a přitom vysoce robustním síťovým videointerkomem AXIS I8016-LVE, který je navržený pro obousměrnou komunikaci, spolehlivou videoidentifikaci a dálkové ovládání vstupu. Zajistí dohled i v úplné tmě nebo v náročných podmínkách.Síťový videointerkom AXIS I8016-LVE je vhodný pro vnější instalace, nabízí rozlišení obrazu 5MP a úhel záběru 140° k zachycení všech potřebných detailů. Interkom disponuje kvalitním zvukem s potlačením ozvěny a šumu, aby byl jasně slyšet hlas bez ohledu na hluk v pozadí. Zařízení slouží k obousměrné komunikaci, jasné identifikaci návštěvníků i v náročných podmínkách a díky IR přísvitu zajišťuje kvalitní obraz i v úplné tmě. Instalovat ho lze u vchodů nebo bezobslužných bran, kudy pravidelně procházejí návštěvníci, k zajištění přístupu řidičům ve skladech nebo nakládacích docích, nebo může sloužit jako nouzový telefon v odlehlých oblastech měst, parků či univerzitních kampusů.

Videointerkom AXIS I8016-LVE se snadno instaluje díky možnosti využití PoE napájení. Vejde se do standardních montážních krabic, kam se jednoduše zacvakne, takže nejsou vidět žádné šrouby. Bezpečnost a spolehlivost zajišťuje šasi odolné proti vandalům s krytím IK10. Interkom využívá otevřené standardy, jako je SIP (Session Initiation Protocol) pro integraci s IP telefonními systémy, a také VAPIX nebo ONVIF k zapojení do kamerových systémů. Umožňuje také instalaci aplikací v rámci platformy ACAP společnosti Axis, včetně integrovaných inteligentních analytik.

Díky tomu, že je toto spolehlivé zařízení založené na otevřených standardech a rozhraních, nabízí možnosti integrace a je vhodným doplňkem jakéhokoli kamerového systému. Je možné integrovat ho s dalšími systémy a řešeními, jako je správa videa, řízení přístupu a komunikace VoIP.

Síťový videointerkom AXIS I8016-LVE je k dispozici prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis za doporučenou koncovou cenu 28 500 Kč.


 
  

- Inzerce -

Společnost R-built rozšiřuje Vision ERP o projekty a plánuje s ním vyrazit do terénu

Společnost R-built, s. r. o., působí na trhu od roku 2001. Hlavním oborem činnosti je výstavba, opravy a rekonstrukce podzemních a vrchních vedení NN, VN a VVN pro energetické skupiny ČEZ a E.ON.

Helios
- inzerce -