facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 14. 9. 2005

AutoCont instaloval bezpečností řešení od CA do VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (VZP ČR) se rozhodla využívat bezpečnostní řešení eTrust PestPatrol Anti-Spyware společnosti Computer Associates. Instalaci produktu eTrust PestPatrol Anti-Spyware celkem na 5000 počítačích zajišťovala společnost AutoCont CZ, která je obchodním partnerem Comuter Associates.

Řešení eTrust PestPatrol Anti-Spyware detekuje a odstraňuje desítky tisíc „softwarových škůdců“ – spywaru, adwaru, trojských koňů, agentů pro vedení útoků DoS (denial of service) a dalších webových hrozeb, které zneužívají nechráněné přístupové cesty do systému. Chrání tak počítače před neoprávněným přístupem, krádeží informací a snížením výkonu.

 
  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.

  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.