facebook
Aktuality -> IT Business - 16. 1. 2020 18:18

Atlassian má u nás dalšího platinového partnera

AtlassianSpolečnost Unicorn Systems dosáhla nejvyššího stupně partnerství v oblasti poskytování produktů Atlassian a souvisejících služeb. Unicorn tak vstupuje do roku 2020 jako Atlassian Platinum Partner, což je výsledek dlouholeté spolupráce obou společnosti.Atlassian je australská softwarová společnost, která vyvíjí produkty pro vývojáře softwaru, projektové manažery a software pro správu obsahu. Jejím nejznámějším produktem je tiketový systém Jira. Unicorn Systems implementuje informační systémy s využitím komplexního portfolia produktů Atlassian již od roku 2008. Splnění podmínek Platinum partnerství garantuje vysokou úroveň odbornosti a kvality v poskytování produktů Atlassian v České a Slovenské republice.

„Užší spolupráce s Atlassianem také rozšíří naše možnosti a oblasti, ve kterých působíme,“ říká Jan Konrád, Chief Commercial Officer, Unicorn Systems a dodává: „Zákazníci vyžadují od nových řešení vzájemnou spolupráci a otevřenost, což je právě to, co jim prostřednictvím produktů Atlassian přinášíme. Přidanou hodnotou jsou zejména naše know-how a bohaté zkušenosti s dodávkami takových řešení prakticky v celé Evropě pro zákazníky z řady různých odvětví“.

Dalšími platinovými partnery společnosti Atlassian v ČR jsou společnosti Ixperta, MoroSystems a EEA CR. Zlatými partnery jsou společnosti Onlio a Servodata.


 
Exinda
  

- Inzerce -

Blockchain, RPA a umělá inteligence v autonomních autech

IT Systems 12/2019V aktuálním vydání IT Systems se více než jindy díváme do budoucnosti ICT. Věnujeme se proto nastupujícím trendům, jako je například technologie blockchain, která se stále více prosazuje i mimo oblast kryptoměn. Dominantním tématem aktuálního vydání je ovšem umělá inteligence, která také proniká do stále širšího spektra aplikací.