facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 16. 1. 2020

Atlassian má u nás dalšího platinového partnera

AtlassianSpolečnost Unicorn Systems dosáhla nejvyššího stupně partnerství v oblasti poskytování produktů Atlassian a souvisejících služeb. Unicorn tak vstupuje do roku 2020 jako Atlassian Platinum Partner, což je výsledek dlouholeté spolupráce obou společnosti.


Altair - konference

Atlassian je australská softwarová společnost, která vyvíjí produkty pro vývojáře softwaru, projektové manažery a software pro správu obsahu. Jejím nejznámějším produktem je tiketový systém Jira. Unicorn Systems implementuje informační systémy s využitím komplexního portfolia produktů Atlassian již od roku 2008. Splnění podmínek Platinum partnerství garantuje vysokou úroveň odbornosti a kvality v poskytování produktů Atlassian v České a Slovenské republice.

„Užší spolupráce s Atlassianem také rozšíří naše možnosti a oblasti, ve kterých působíme,“ říká Jan Konrád, Chief Commercial Officer, Unicorn Systems a dodává: „Zákazníci vyžadují od nových řešení vzájemnou spolupráci a otevřenost, což je právě to, co jim prostřednictvím produktů Atlassian přinášíme. Přidanou hodnotou jsou zejména naše know-how a bohaté zkušenosti s dodávkami takových řešení prakticky v celé Evropě pro zákazníky z řady různých odvětví“.

Dalšími platinovými partnery společnosti Atlassian v ČR jsou společnosti Ixperta, MoroSystems a EEA CR. Zlatými partnery jsou společnosti Onlio a Servodata.


 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.