facebook
Aktuality -> IT Business - 16. 1. 2020 18:18

Atlassian má u nás dalšího platinového partnera

AtlassianSpolečnost Unicorn Systems dosáhla nejvyššího stupně partnerství v oblasti poskytování produktů Atlassian a souvisejících služeb. Unicorn tak vstupuje do roku 2020 jako Atlassian Platinum Partner, což je výsledek dlouholeté spolupráce obou společnosti.Atlassian je australská softwarová společnost, která vyvíjí produkty pro vývojáře softwaru, projektové manažery a software pro správu obsahu. Jejím nejznámějším produktem je tiketový systém Jira. Unicorn Systems implementuje informační systémy s využitím komplexního portfolia produktů Atlassian již od roku 2008. Splnění podmínek Platinum partnerství garantuje vysokou úroveň odbornosti a kvality v poskytování produktů Atlassian v České a Slovenské republice.

„Užší spolupráce s Atlassianem také rozšíří naše možnosti a oblasti, ve kterých působíme,“ říká Jan Konrád, Chief Commercial Officer, Unicorn Systems a dodává: „Zákazníci vyžadují od nových řešení vzájemnou spolupráci a otevřenost, což je právě to, co jim prostřednictvím produktů Atlassian přinášíme. Přidanou hodnotou jsou zejména naše know-how a bohaté zkušenosti s dodávkami takových řešení prakticky v celé Evropě pro zákazníky z řady různých odvětví“.

Dalšími platinovými partnery společnosti Atlassian v ČR jsou společnosti Ixperta, MoroSystems a EEA CR. Zlatými partnery jsou společnosti Onlio a Servodata.


 
Atos
  

- Inzerce -

Lenovo je oficiálním partnerem Ducati 2020 Superbike společně s Aruba.it

LenovoSpolečnost Lenovo oznámila celosvětové partnerství se společností Aruba.it v oblasti technologických řešení a Ducati, světovým lídrem na poli inovací motocyklů. Noví sponzoři sezóny Superbike 2020 byli oznámeni na autodromu Imola v Itálii.

  

- Inzerce -

Ransomware, hybridní spisy, docházkové systémy a text mining

IT Systems 3/2020Březnové vydání IT Systems jsme připravovali v situaci, kdy je prakticky celý svět zasažen pandemií nového koronaviru. Ať bude další vývoj pandemie jakýkoli, je zřejmé, že nás koronavir zastihl v mnoha ohledech nepřipravené. Podobně nepřipravení jsme ovšem často i proti virům v kybernetické podobě. I proto jsme jako téma na obálku aktuálního vydání zvolili ransomware, tedy vir, který představuje vážnou hrozbu pro informační systémy, na nichž jsme stále více závislí.