Aktuality -> IT společnost - 28. 2. 2014

AT Computers je autorizovaným distributorem iPhonů pro ČR a SR

iphony.jpgSpolečnost AT Computers rozšířila svoji nabídku smartphonů o modely iPhone a zkompletovala tím své portfolio mobilních zařízení a počítačů od společnosti Apple. Po letech, kdy populární jablečné telefony dodávali na trh výhradně telefonní operátoři, je tak budou moci konečně prodávat a servisovat také prodejci IT techniky.

„Autorizovaná distribuce telefonů iPhone nám výrazně pomůže v našem dalším rozvoji. Tímto krokem jsme doplnili mozaiku o poslední chybějící kamínek a můžeme našim resellerům nabídnout vedle stávajících iPodů, iPadů a počítačů Mac konečně také iPhony. Ke všem těmto zařízením máme v portfoliu bohatý výběr příslušenství od nejrůznějších značek,“ řekl Aleš Kilnar, ředitel AT Computers.

Nově uzavřená autorizovaná distribuce se týká všech modelů telefonů iPhone, kromě typu 64 GB 5S. Produktovým manažerem, který bude v AT Computers o telefony iPhone pečovat, je Jan Svrček. Zboží je na prodejnách naskladněno od 28. února 2014.

(red), foto: archiv AT Computers

 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.