facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 16. 1. 2013

ASUS Transformer All-in-One PC

s odnímatelným tabletem a dvěma operačními systémy

Společnost ASUS představila počítač Transformer AiO, první PC typu vše v jednom, které využívá operační systém Windows 8 a zároveň je vybaveno odnímatelným 18,4“ displejem, který se dá samostatně využít jako tablet se systémem Android. Transformer AiO je plnohodnotné stolní PC, které pohání procesory Intel Core 3. generace a grafická karta NVIDIA GT 730M, což zajišťuje všestranný výkon. 18,4“ Full HD IPS displej nabízí obraz se širokými 178° pozorovacími úhly. O zvuk se nejen při poslechu hudby a sledování filmů stará technologie ASUS SonicMaster.Zařízení nabízí tři různé režimy použití. Jakmile od hlavní PC stanice oddělíte displej, promění se Transformer AiO v obří tablet se dvěma různými operačními systémy. Technologie Wireless Remote Desktop zprostředkovává vysokorychlostní bezdrátové připojení k PC stanici, takže můžete prostřednictvím multidotykového displeje využívat systém Windows 8. Transformer AiO se dá ale stiskem jediného tlačítka přepnout do režimu samostatného tabletu se systémem Android 4.1, o jehož chod se stará čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3. Pomocí integrovaného madla je možné tablet snadno přenášet mezi místnostmi. Zároveň je k dispozici vestavěný stojan, takže tablet lze jednoduše postavit na jakýkoli stůl.


 
Daktela
  

- Inzerce -

ERP systém Esyco Business spravuje skladové procesy ve společnosti VIAKOM CZ, s. r. o.

VIAKOMSpo­leč­nost VIAKOM je od ro­ku 1999 před­ní do­voz­ce a vel­ko­ob­chod ka­me­ro­vých sys­té­mů. Na­bí­zí­me ši­ro­ké port­fo­lio pro­vě­ře­ných a kva­lit­ních pro­duk­tů, vy­so­kou skla­do­vou dos­tup­nost ce­lé­ho sor­ti­men­tu, tech­nic­kou pod­po­ru cer­ti­fi­ko­va­ných spe­ci­a­lis­tů a v ne­pos­led­ní řa­dě pro­zá­kaz­nic­ký in­di­vi­du­ál­ní pří­stup. Na­bí­ze­né pro­duk­ty ode­bí­ra­jí zá­kaz­ní­ci na­příč ce­lým tr­hem včet­ně stát­ní sprá­vy. Kva­li­tu fir­my si ob­lí­bi­li i za­hra­nič­ní zá­kaz­ní­ci z Ev­rop­ské unie.

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -