facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 17. 1. 2013

ASUS PadFone 2 na českém trhu

ASUS uvedl na český trh zařízení PadFone 2, které je nástupcem modelu PadFone – spojení chytrého telefonu s Androidem a tabletu. PadFone 2 nabízí oproti svému předchůdci čtyřjádrový procesor a tabletový dock ve zcela novém designu. PadFone 2 je chytrý telefon vybavený displejem o úhlopříčce 4,7” a operačním systémem Android, který se v případě potřeby vkládá do docku PadFone 2 Station, čímž se promění na plně funkční tablet s displejem o velikosti 10,1”. Aplikace jsou optimalizovány tak, aby je bylo možno zobrazovat v režimu telefonu i tabletu a přechod z jednoho režimu do druhého byl zároveň zcela plynulý.ASUS významně snížil tloušťku a hmotnost PadFone Station. Nyní váží i s vloženým smartphonem pouze 649 gramů. PadFone 2 má oproti svému předchůdci o něco větší displej (4,7”), zároveň však v nejširším místě zeštíhlel na 9 mm a váží 135 gramů.

 

Nezaostává ani výdrž baterie – její vyšší kapacita u PadFone 2 (2140 mAh) umožňuje až 16 hodin hovoru v 3G síti a až 13 hodin brouzdání po internetu prostřednictvím Wi-Fi. S PadFone 2 Station o kapacitě baterie 5000 mAh pak můžete telefonovat až 36 hodin v 3G sítích. Interní baterie dockovací stanice disponuje dostatečnou kapacitou k tomu, aby nabila smartphone PadFone 2 více než třikrát.

 

Čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 s taktem 1,5GHz a 2GB paměti RAM zajišťuje vysoký výkon zařízení PadFone 2 v režimu chytrého telefonu i tabletu. Super IPS+ displej s úhlopříčkou 4,7” a rozlišením 1280 x 720 HD využívá sklo Corning Fit Glass odolné proti poškrábání a zaručuje ostrý obraz s věrnými barvami a širokými pozorovacími úhly. Jasný displej je dobře viditelný i na přímém slunečním světle.

 

Nový 13megapixelový fotoaparát dokáže pořizovat velmi detailní snímky. Speciální režim zvládne zachytit i šest snímků za sekundu, a zároveň nahrávat 1080p HD video o snímkové frekvenci 30fps nebo 720p HD video o frekvenci 60fps. Ve špatných světelných podmínkách vylepšuje výkon fotoaparátu objektiv se světelností f/2.4.

 

PadFone 2 i PadFone 2 Station disponují zásluhou technologie ASUS SonicMaster velmi kvalitním zvukem. PadFone 2 se prodává ve dvou variantách s úložnou kapacitou 32 GB a 64GB. Uživatelé dostanou k dispozici na dva roky zdarma také 50GB online úložiště ASUS WebStorage. Synchronizace dat mezi zařízeními je minulostí, protože úložiště PadFone 2 využívá po připojení i PadFone 2 Station.

 

Bezdrátová komunikace přes NFC umožňuje sdílet webové stránky, kontakty a doporučení uživatelů z Google Play s dalšími lidmi. Výhodou PadFonu je fakt, že ke sdílení mobilních dat chytrého telefonu a tabletu budete potřebovat pouze jeden datový tarif pro obě zařízení.

 

PadFone 2 obsahuje novou verzi aplikace SuperNote, která dokáže okamžitě konvertovat rukou psané poznámky v několika jazycích do textu, jenž se dá editovat. Jeho nástroj Instant Translation navíc přeloží jakékoli slovo, frázi nebo větu v emailu, na webu nebo v aplikaci jediným dotykem.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

ERP systém Esyco Business spravuje skladové procesy ve společnosti VIAKOM CZ, s. r. o.

VIAKOMSpo­leč­nost VIAKOM je od ro­ku 1999 před­ní do­voz­ce a vel­ko­ob­chod ka­me­ro­vých sys­té­mů. Na­bí­zí­me ši­ro­ké port­fo­lio pro­vě­ře­ných a kva­lit­ních pro­duk­tů, vy­so­kou skla­do­vou dos­tup­nost ce­lé­ho sor­ti­men­tu, tech­nic­kou pod­po­ru cer­ti­fi­ko­va­ných spe­ci­a­lis­tů a v ne­pos­led­ní řa­dě pro­zá­kaz­nic­ký in­di­vi­du­ál­ní pří­stup. Na­bí­ze­né pro­duk­ty ode­bí­ra­jí zá­kaz­ní­ci na­příč ce­lým tr­hem včet­ně stát­ní sprá­vy. Kva­li­tu fir­my si ob­lí­bi­li i za­hra­nič­ní zá­kaz­ní­ci z Ev­rop­ské unie.

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -