facebook
Aktuality -> IT Business - 14. 5. 2018 14:13

Asseco Central Europe rozšiřuje svoje řady

Novou posilou obchodního týmu společnosti Asseco se stává Ladislav Čapek. Jako Business Development Manager bude zodpovědný primárně za rozvoj obchodních aktivit v oblasti GIS a Enterprise Asset Managementu (EAM). Před nástupem do společnosti Asseco Central Europe Ladislav založil a vlastnil firmu Cleerio (dříve Geosense) se zaměřením na GIS pro malé a střední zákazníky v České republice, na Slovensku a ve Spojených státech amerických. S touto společností prošel start-upovými akcelerátory v Silicon Valley a společnosti Telefonica.Dříve působil ve společnosti Intergraph, kde měl na starosti obchod v jihovýchodní Evropě a Izraeli. Strávil 5 let na stážích v USA, studoval v Dánsku a na Káhirské Univerzitě. Švýcarský titul MBA získal na University of New York v Praze.

„Po prodeji firmy jsem hledal zajímavou práci v oboru s mezinárodním přesahem. Společnost Asseco mne oslovila novým produktem SAMO (Strategic Asset Management and Operations), profesionálním týmem a zahraničními projekty. Věřím, že pro Asseco budu přínosem a dokáži uplatnit moje nabité zkušenosti“.


 
  

- Inzerce -

S přípravou výroby pomůže software

Šetří čas i náklady podniku


SOFTIPVíce než kdykoli v minulosti platí, že pohotová reakce na změny trhu, nové objednávky či nestandardní požadavky zákazníků vytváří firmě konkurenční výhodu. A přesně o tom je informační systém SOFTIP MONACO. Nástroj, který dělá z technické přípravy výroby transparentní, rychlý a do značné míry automatizovaný proces.

  

- Inzerce -

Efektivní řízení výroby? APS plánuje a zároveň optimalizuje

SiemensŘešíte otázky jaký termín dodání zákazníkovi je reálný? Kolik kapacit potřebujete pro uspokojení poptávky? Kolik materiálu za dané situace potřebujete? Bez použití plánovacích nástrojů APS je kapacitní plánování velice náročné. Siemens a Minerva Česká republika a.s. vás zve na webinář, kde se dovíte všechno důležité o pokročilém plánování.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Siemens - CAM webinar
RSS kanál