facebook
Aktuality -> IT Business - 14. 5. 2018 14:13

Asseco Central Europe rozšiřuje svoje řady

Novou posilou obchodního týmu společnosti Asseco se stává Ladislav Čapek. Jako Business Development Manager bude zodpovědný primárně za rozvoj obchodních aktivit v oblasti GIS a Enterprise Asset Managementu (EAM). Před nástupem do společnosti Asseco Central Europe Ladislav založil a vlastnil firmu Cleerio (dříve Geosense) se zaměřením na GIS pro malé a střední zákazníky v České republice, na Slovensku a ve Spojených státech amerických. S touto společností prošel start-upovými akcelerátory v Silicon Valley a společnosti Telefonica.Dříve působil ve společnosti Intergraph, kde měl na starosti obchod v jihovýchodní Evropě a Izraeli. Strávil 5 let na stážích v USA, studoval v Dánsku a na Káhirské Univerzitě. Švýcarský titul MBA získal na University of New York v Praze.

„Po prodeji firmy jsem hledal zajímavou práci v oboru s mezinárodním přesahem. Společnost Asseco mne oslovila novým produktem SAMO (Strategic Asset Management and Operations), profesionálním týmem a zahraničními projekty. Věřím, že pro Asseco budu přínosem a dokáži uplatnit moje nabité zkušenosti“.


 
  

- Inzerce -

Využijte letní akce na předplatné časopisu IT Systems!

Nenechte si ujít příležitost dostávat pravidelně informace ze světa podnikové informatiky a předplaťte si časopis IT Systems. Udržujte si přehled v oboru a získejte inspiraci, jak využít informační technologie pro vaši firmu nebo organizaci. K pořízení nebo obnovení předplatného IT Systems je nyní ideální příležitost. Právě totiž probíhá letní akce, v rámci níž je možno získat roční předplatné jen za 699 Kč.