facebook
Aktuality -> IT Business - 14. 5. 2018 14:13

Asseco Central Europe rozšiřuje svoje řady

Novou posilou obchodního týmu společnosti Asseco se stává Ladislav Čapek. Jako Business Development Manager bude zodpovědný primárně za rozvoj obchodních aktivit v oblasti GIS a Enterprise Asset Managementu (EAM). Před nástupem do společnosti Asseco Central Europe Ladislav založil a vlastnil firmu Cleerio (dříve Geosense) se zaměřením na GIS pro malé a střední zákazníky v České republice, na Slovensku a ve Spojených státech amerických. S touto společností prošel start-upovými akcelerátory v Silicon Valley a společnosti Telefonica.Dříve působil ve společnosti Intergraph, kde měl na starosti obchod v jihovýchodní Evropě a Izraeli. Strávil 5 let na stážích v USA, studoval v Dánsku a na Káhirské Univerzitě. Švýcarský titul MBA získal na University of New York v Praze.

„Po prodeji firmy jsem hledal zajímavou práci v oboru s mezinárodním přesahem. Společnost Asseco mne oslovila novým produktem SAMO (Strategic Asset Management and Operations), profesionálním týmem a zahraničními projekty. Věřím, že pro Asseco budu přínosem a dokáži uplatnit moje nabité zkušenosti“.


 
  

- Inzerce -

PDM pro malé a středně velké firmy

SiemensPotřebujete PDM pro malou firmu? Nebo PDM pro středně velkou firmu? A už jste uvažovali o Teamcenteru jako PDM systému pro malé a středně velké firmy?

  

- Inzerce -

Českým firmám se otevřely dveře ke službám kanceláře budoucnosti

12-konicabonus-01Česká republika se stala jednou z osmi zemí světa, kde společnost Konica Minolta představila unikátní řešení s názvem Workplace Hub (WPH). Na jejím vývoji se podíleli i odborníci brněnského Business Innovation Center Konica Minolta, kteří vytvořili jádro softwaru.