facebook
Aktuality -> IT Business - 14. 5. 2018 14:13

Asseco Central Europe rozšiřuje svoje řady

Novou posilou obchodního týmu společnosti Asseco se stává Ladislav Čapek. Jako Business Development Manager bude zodpovědný primárně za rozvoj obchodních aktivit v oblasti GIS a Enterprise Asset Managementu (EAM). Před nástupem do společnosti Asseco Central Europe Ladislav založil a vlastnil firmu Cleerio (dříve Geosense) se zaměřením na GIS pro malé a střední zákazníky v České republice, na Slovensku a ve Spojených státech amerických. S touto společností prošel start-upovými akcelerátory v Silicon Valley a společnosti Telefonica.Dříve působil ve společnosti Intergraph, kde měl na starosti obchod v jihovýchodní Evropě a Izraeli. Strávil 5 let na stážích v USA, studoval v Dánsku a na Káhirské Univerzitě. Švýcarský titul MBA získal na University of New York v Praze.

„Po prodeji firmy jsem hledal zajímavou práci v oboru s mezinárodním přesahem. Společnost Asseco mne oslovila novým produktem SAMO (Strategic Asset Management and Operations), profesionálním týmem a zahraničními projekty. Věřím, že pro Asseco budu přínosem a dokáži uplatnit moje nabité zkušenosti“.


 
POINT.X (2018-19)
  

- Inzerce -

Service Desk aneb řízení služeb IT

OnlioProvoz jakéhokoli systému – a nemusí jít jen o informační technologie – vyžaduje efektivní přebírání a zpracování požadavků jak od koncových uživatelů, tak i od pracovníků IT oddělení. A případně dalších stran.

  

- Inzerce -

Do České republiky míří Qlik Sense Tour

Qlik Sense TOur 2018, 23. květen, PrahaPo roce se v Praze opět zastaví turné Qlik Sense Tour 2018, které ukáže jak bude vypadat blízká budoucnost vizuálních analýz a business intelligence. Na programu jsou trendové prezentace, série úderných demo ukázek, i workshop, kde si účastníci budou moci vytvořit vlastní, plně funkční aplikaci v Qlik Sense. Zažijte budoucnost datových analýz v přímém přenosu. Qlik přichází v nejlepší formě – v Praze 23. května.