- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Arbes oznámil akvizici společnosti SC Servis SflB
Česká společnost Arbes Technologies, specialista na softwarová řeení pro bankovní a finanční sektor oznámila akvizici společnosti SC Servis Software for Investment Banking. Důvodem je posílení odbornosti a vývoj nových modulů pro oblast výkonu depozitáře fondů, custody slueb a regulatorního reportingu. Vzájemná synergie specialistů obou společností zrychlí vývoj nové generace systémů pro investiční bankovnictví opírající se mikroservisní architekturu a dalí moderní technologie.

SC Servis SfIB se specializuje na oblast peněního a kapitálového trhu. Arbes Technologies tedy nejen, e zvyuje svůj podíl na trhu dodavatelů software pro investiční bankovnictví, ale také zároveň prohlubuje svou expertízu v oblasti investičního bankovnictví. Akvizicí získává Arbes sehraný tým specialistů z oblasti obchodování s cennými papíry, jejich správou, portfolio a risk managementu či výkaznictví pro ČNB, které je pro bankovní sektor zásadní.
Z akvizice mám upřímnou radost, protoe navyujeme své lidské zdroje o tým, který má v tomto segmentu letité zkuenosti. Společně budeme moci rozířit nabídku softwarových řeení a navázat spolupráci s potenciální klientelou mezi předními bankovními a finančními institucemi, dodává Michal Houtecký, CEO a člen představenstva společnosti Arbes Technologies. V průběhu tohoto roku dojde k plné integraci týmu SC Servis do struktur společnosti Arbes Technologies.
Jde o ji čtvrtou akvizici v řadě
V posledních čtyřech letech Arbes akvírovala slovenský Finamis, startup INBRAIT a Crede Experto, a to se stejným cílem růst. Větí trní podíl umoňuje strategické doplnění slueb a produktů pro kompletní řeení v oblasti podnikových, finančních a bankovních informačních systémů.
Spolupráci mezi Arbes Technologies a SC Servis vnímám jako významný krok kupředu. Společnými silami můeme vyvíjet bankovní software nové generace, při jeho tvorbě nás budou motivovat a hnát stejné firemní hodnoty: profesionalita, flexibilita, inovace, férovost a odpovědnost, komentuje novou etapu Jiří afář, jednatel společnosti SC Servis. Obě firmy spojují tři desetiletí na trhu, hluboké odborné znalosti a zkuenosti.
Formulář pro přidání akce











