facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 21. 7. 2020 - Zdeněk Gric

AOC uvádí prémiový 31,5“ displej U32U1

Společnost AOC představuje profesionální monitor U32U1. 31,5“ model (úhlopříčka 80 cm) je výsledkem kombinací odvážného designu designérské agentury Studio F. A. Porsche a špičkových technologií displeje AOC. Tento čtyřstranný bezrámový displej získal prestižní ocenění Red Dot Design Award. Nyní je tento prémiový obchodní monitor s 4K rozlišením a VESA DisplayHDR 600, určený profesionálům i domácím uživatelům k dispozici i na českém a slovenském trhu.S tím, jak se mění vnímání pracovního a soukromého života, stále častěji se stírají rozdíly mezi produkty určenými pro profesionální a osobní použití. To je i příklad monitoru AOC U32U1, jenž se zaměřuje na uživatele s vysokými estetickými požadavky a vychází z trendů v klasickém designu nábytku. Trubkový stativový stojan budí dojem mimořádné vizuální lehkosti a umožňuje mu vyniknout v jakémkoli prostředí.

Vyniká také dalšími unikátními konstrukčními rysy: 4-stranný bezrámový, tenký, sklopný a otočný displej sedí na lesklém kovovém stativu, který je výškově nastavitelný na 120 mm. Hliníková zadní deska se zaoblenými rohy, ve které jsou také umístěny kabelové konektory, vytváří jemný kontrast k tmavě šedému plochému zadnímu krytu. Skutečně funkční novinkou je, že tato deska zůstává ve stejné poloze, když se displej otočí do polohy na výšku (funkce otáčení), proto kabely zůstávají vždy na stejném místě. Pro větší flexibilitu má displej také mřížku VESA pro montáž na externí stojany nebo nástěnné držáky.

Velký 31,5" (80 cm) IPS displej je dodáván s rozlišením 4K / UHD (3840 x 2160 pixelů). Díky splnění standardu VESA Display HDR600 poskytuje obrazovka 10bitovou barevnou hloubku, což vede k zobrazení 1,07 miliard barev a působivému kontrastu. Škála barev sahá od luminiscenční bílé po nejhlubší černou. Displej pokrývá 135 % sRGB, 100 % Adobe RGB a 98 % barevné škály DCI-P3, díky čemuž je vhodnou volbou pro profesionály a nadšence pracujícími s videi a fotografiemi, stejně jako pro designéry.

Kromě konektoru DisplayPort 1.4 má tento monitor také HDMI 2.0 a také port USB-C a rozbočovač USB 3.2. Připojení USB-C poskytuje alternativní režim DisplayPort pro přenos i video signálů s vysokým rozlišením z notebooku nebo jiného počítače. USB Power delivery může současně nabíjet baterii notebooku až do 65 W a zajišťovat bleskový přenos dat USB 3.2.

AOC U32U1 je nyní k dispozici v obchodech za 26 069 Kč (959 Eur).


 
  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

  

- Inzerce -

GFI Unlimited Network Security

Vícevrstvé zabezpečení sítě


Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software přibližně 66 % SMB firem dnes čelí kybernetickým útokům a mnoho z nich tento souboj prohrává, protože mylně předpokládají zájem útočníků o větší společnosti.

Helios
- inzerce -