Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 15. 4. 2020 - Zdeněk Gric

Antibakteriální čistič pro všechna mobilní zařízení

I s ohledem na aktuální celosvětovou situaci přichází dánský výrobce PanzerGlass se zcela novým dezinfekčním přípravkem PanzerGlass SPRAY Twice A Day, který přináší vysokýí stupeň účinnosti proti bakteriím. Účinky nového přípravku, který úspěšně eliminuje 99,999% bakterií se dají použít pro všechna mobilní zařízení, obrazovky nebo i dioptrické brýle.PanzerGlass SPRAY Twice A Day se vyvíjel v Dánsku za úzké spolupráce s Dánským technologickým institutem. Dle Evropského přístupu k porovnání antibakteriálního účinku v čistícím roztoku byl schválen podle nejnovější normy ISO EN 1276.

Aplikace čističe je velice snadná. Stačí ho nastříkat přímo na displej, rozetřít po celém povrchu a nechat pár vteřin působit. Následně už jen otřít přiloženým hadříkem a je po drtivé většině bakterií. Přípravek neobsahuje žádný alkohol, proto nehrozí riziko setření ochranné olejofobní vrstvy displeje a současně je naprosto neškodný k pokožce.

Nový antibakteriální přípravek PanzerGlass SPRAY Twice A Day je již v prodeji za cenu od 249 Kč.


 
  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.