- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (76)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (38)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (69)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
| ||
Andrea Hepnerová nově řídí divizi SAP v Ness Czech
Společnost Ness Czech jmenovala na pozici ředitelky své SAP divize Andreu Hepnerovou, která dříve působila na různých lokálních i globálních SAP pozicích, jako konzultantka SAP, manažerka a ředitelka, i jako VP HR pro prodej řešení SAP SuccessFactors. V posledních letech pomáhala firmám v zahraničí optimalizovat jejich korporátní procesy zejména v oblastech IT a HR.

Během své kariéry získala Andrea Hepnerová zkušenosti s budováním a vedením center sdílených a digitálních služeb pro velké korporace.
„Andrea do Nessu přináší zkušenosti z IT sektoru, bankovnictví, automotive a consultingu. S řešeními SAP má mnohaleté zkušenosti, které hodlá zúročit nejen u našich stávajících zákazníků, ale i ve prospěch nových projektů a příležitostí,“ říká Martin Silvička, generální ředitel Ness Czech.
„Momentálně pracuji na SAP strategii pro Ness Czech, která bude růstová a rozvojová. Vnímám, že potřebujeme posílit a stabilizovat tým a předpokládám také rozvoj spolupráce s Ness Digital Engineering. Především pak na zahraničních projektech, kde chceme zákazníkům pomáhat s jejich digitální transformací,“ shrnuje svou vizi Andrea Hepnerová, nová ředitelka SAP divize v Ness Czech.
Za zmínku jistě stojí, že Andrea Hepnerová je také velkou zastánkyní neurodiverzity a inkluze. V SAPu se proto zasloužila o zahájení programu Autism at Work, který otevírá dveře pro větší zapojení lidí s poruchou autistického spektra do pracovního prostředí.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | |||||
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
| 13.11. | Update Conference Prague 2025 |









