facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 25. 8. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

AMTECH představuje dezinfekčního robota

Čistič Viktor Společnost AMTECH představila automatického dezinfekčního robota nazvaného Čistič Viktor určeného k dezinfekci vzduchu a povrchů a likvidaci virů, bakterií, plísní a dalších patogenů včetně koronaviru COVID-19. Řešení je postaveno na bázi autonomního mobilního robota MiR100 od společnosti Mobile Industrial Robots (MiR), kterou AMTECH zastupuje v České republice a na Slovensku.Kombinace vlastností autonomního robota a germicidní UV-C lampy umožňuje automatizovanou dezinfekci zejména ve zdravotnictví, potravinářství a průmyslových provozech. Uživatelé mohou jednoduše naskenovat trasu a naplánovat ji a robot sám pak provádí dezinfekci určených prostor. Robot MiR100 pracuje plně v autonomním kolaborativním režimu. UV-C světlo disponuje pohybovými senzory pro maximální bezpečnost uživatele a disponuje funkcí automatického vypnutí při vstupu člověka do nebezpečné zóny 6 m od zdroje světla.UV-C modul je další z nadstaveb, kterou společnost AMTECH dodává společně s kompletní sadou mobilních robotů MiR, včetně modelů MiR100, MiR 200, MiR250, MiR500 a MiR1000. V České republice a na Slovensku má již celou řadu instalací robotů MiR zejména v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu.
 

 


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -