facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 9. 4. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Amazon Web Services otevírá pobočku v Praze

AmazonAmazon Web Services (AWS) oznámil otevření své první pobočky v České republice, konkrétně v Praze. AWS se chce tímto krokem přiblížit rostoucímu počet klientů a partnerů v České republice a na Slovensku. Sou­čas­ně zde chce rozšířit svůj tým.„Praha je neuvěřitelným zdrojem talentů – vysoce kvalifikovaných a kreativních lidí. Sídlí zde mnoho významných českých podniků, které jsou na špičce v oblasti digitálních inovací, i řada rychle rostoucích startupů,“ řekl Przemek Szuder, ředitel AWS pro střední a východní Evropu.

Zprávu o otevření kanceláře AWS v Praze uvítali zástupci české vlády. Martina Tauberová a Petr Očko z MPO uvedli: „Česká republika klade silný důraz na rozvoj, inovace a digitalizaci, a proto Amazon Web Services v naší zemi vítáme. Jsme si vědomi, jak významně mohou cloudové technologie přispět k vizi naší země v oblasti digitální budoucnosti, a proto si této investice vážíme.“

Otevření nové pobočky uvítali také čeští a slovenští partneři AWS, například Alef Nula, Deloitte, Labyrinth Labs, Revolgy a Unicorn, kteří pomáhají firmám s přechodem na cloudové služby, nasazením mission-critical aplikací a poskytováním celé řady služeb v oblasti monitoringu, automatizace a správy pro cloudová prostředí zákazníků.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -