- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (79)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranžové sekce
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
Aktuality -> Komunikace a sítě - 27. 1. 2006
Aliance pro rozvoj mobilní digitální TV
Skupina firem z oblasti bezdrátových technologií a multimediální zábavy oznámila vznik nové organizace s cílem podpory růstu a vývoje digitálního mobilního televizního vysílání (Digital Video Broadcasting – Handheld, DVB-H), což je otevřený standard umožňující příjem televizního signálu na mobilních přístrojích. Organizace, pojmenovaná Mobile DTV Alliance slučuje společnosti Nokia, Intel Corporation, Modeo, Motorola a Texas Instruments.
Uživatelé mobilních přístrojů schopných dekódovat signál DVB-H budou moci sledovat na svých mobilních přístrojích živé televizní vysílání. Navíc jim bude k dispozici řada interaktivních programů a služba video on demand, která též zvýší ziskový potenciál pro operátory. Standard DVB-H navíc operátorům šetří kapacitu mobilní sítě pro hlasové a datové služby.

Uživatelé mobilních přístrojů schopných dekódovat signál DVB-H budou moci sledovat na svých mobilních přístrojích živé televizní vysílání. Navíc jim bude k dispozici řada interaktivních programů a služba video on demand, která též zvýší ziskový potenciál pro operátory. Standard DVB-H navíc operátorům šetří kapacitu mobilní sítě pro hlasové a datové služby.
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce
Další vybrané akce
| 13.3. | CONTROLLING A BI PRAKTICKY - Manažerská výsledovka |








