facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 24. 10. 2018

ALEF se stal zlatým partnerem Flowmonu

Česká společnost ALEF NULA se stala zlatým partnerem společnosti Flowmon, která nabízí produkty zabraňující kybernetickým útokům. Její hlavní produkt, Flowmon Anomaly Detection System (ADS), se umí vypořádat s bezpečnostními hrozbami a provozními problémy ve firemní síti. Řeší kybernetické útoky, síťové anomálie, chybné konfigurace či zneužívání dat.ALEF Distribution má Flowmon v nabídce od roku 2013. V České republice má společnost Flowmon jen dva zlaté partnery.

„ALEF NULA je převážně integrátor, pro naše zákazníky využíváme nejlepší dostupné produkty, abychom jim mimo jiné efektivně pomáhali chránit jejich data a sítě. Nabízíme jim i doplňující technologie, které rozšiřují Flowmon, například F5, SCADAfence, LogManager a další,“ říká Jan Tichý, Key Account Manager ALEF NULA.


 
  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

  

- Inzerce -

GFI Unlimited Network Security

Vícevrstvé zabezpečení sítě


Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software přibližně 66 % SMB firem dnes čelí kybernetickým útokům a mnoho z nich tento souboj prohrává, protože mylně předpokládají zájem útočníků o větší společnosti.

Helios
- inzerce -