Aktuality -> IT Business - 1. 11. 2007

Alcatel-Lucent ohlásil výsledky za 3Q 2007

alcatel_vysledky_744.jpgSpolečnost Alcatel-Lucent oznámila finanční výsledky za třetí čtvrtletí roku 2007. Tržby stouply oproti minulému čtvrtletí o 2,3 procenta, hrubá marže dosáhla hodnoty 34,2 procenta. Oproti druhému čtvrtletí rostl výkon ve všech segmentech, ve kterých společnost Alcatel-Lucent podniká. U dodávek operátorům zaznamenala firma dvojciferný růst v oblasti stavby optických sítí, výrazné oživení nastalo díky inovovanému portfoliu i v oblasti stavby GSM sítí, kde již druhé čtvrtletí za sebou příjmy rostou o více než deset procent. Ve třetím čtvrtletí roku 2007 byly také o 5,6 procenta nižší výrobní náklady než ve stejném období roku 2006 a o 3,2 procenta nižší než minulém čtvrtletí.

 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.