facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 8. 4. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Akční nabídka 1+1 pro vstup na mezinárodní konferenci ISI 2022

ISI2022Pro čtenáře webu SystemOnLine a newsletteru SystemNEWS máme speciální nabídku 1+1 pro vstup na mezinárodní konferenci ISI 2022 - Inteligentní správa informací. Pro váš doprovod bude vstup zdarma! Konference se koná 31. 5. 2022 v exkluzivním prostředí pražského Cubex Centra a zaměří se na aktuální trendy v oblasti správy dokumentů a informací, digitalizace a vytěžování dat, zefektivnění firemních procesů a obecně nástrojů, které mohou významně zefektivnit práci.Až třicet procent pracovního dne stráví zaměstnanci hledáním informací. Také nemáte dokumenty a informace ihned při ruce, když je potřebujete? Přijďte na konferenci ISI 2022 – Inteligentní správa informací 2022.

Konference ISI 2022 – Inteligentní správa informací se zaměří na nejmodernější trendy v oblasti správy dokumentů a informací, digitalizace a vytěžování dat, zefektivnění firemních procesů a obecně nástrojů, které mohou významně zlepšit práci u vás ve společnosti. Uvidíte živé ukázky a praktická uplatnění v různých oblastech.

Můžete se těšit na mezinárodní přednášející, networking, občerstvení včetně oběda i slosování o zajímavé ceny. Celý program konference najdete ZDE.

Datum: 31. května 2022, 10:00 - 17:00 hod.
Místo: Cubex Centrum Praha, Na Strži 2097/63, Praha 4

Akce 1+1 zdarma platí do 30. 4. 2022:
První osoba z firmy: 6 900 Kč
(bez DPH)
Doprovod: VSTUP ZDARMA

Vstup zdarma pro váš doprovod získáte tak, že se zaregistrujete a následně provedete registraci vašeho doprovodu, kde zadáte kód ISI-systemonline1+1 do pole Kód voucheru.

REGISTRACE ZDE

Konference je určena manažerům, ředitelům a majitelům středně velkých a velkých společností, kteří uvažují o zlepšení a automatizaci procesů a nasazení vhodných nástrojů pro snazší spolupráci a vyšší efektivitu.

Konference je připravována ve spolupráci s Velvyslanectvím Finska a Severskou obchodní komorou v České republice. Konferenci osobně zahájí Velvyslanec Finské republiky pro ČR a Slovensko. Hlavními partnery konference jsou M-Files, Intuo – Company Intelligence, Asociace za lepší ICT řešení, SOCOS IT a cadvision.

ISI2022


 
  

- Inzerce -

Suunto Vertical

Nové pokročilé sportovní hodinky!


Nejnovější řada hodinek Suunto Vertical byla právě uvedena na celo­svě­to­vý trh. Finská spo­leč­nost učinila bez­pre­ce­dent­ní krok, když do pozo­ru­hod­né řady pokro­čilých a multi­funkč­ních sportov­ních hodinek integrovala techno­logii poháněnou sluneční energií.

  

- Inzerce -

Quo vadis, e-commerce?

IT Systems 4/2023V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především oblasti e-commerce, která v minulém roce zažila doposud nepoznanou situaci. Česká e-commerce totiž po 20 letech růstu náhle klesla, což v mnohých vyvolalo paniku a dupnutí na brzdu technologického rozvoje. Jenže náročnost a vybíravost zákazníků nezmizela s tím, že se do hry vrátil kamenný retail a vzal si zpět část podílu na trhu.