facebook
Aktuality -> IT Business - 13. 11. 2017 15:09

Agilní konference

Agilní konferenceNejvětší setkání česko-slovenské agilní komunity Agile Open Space se blíží. Agile Open Space je otevřený formát konference, kde program může ovlivnit každý z účastníků. Paralelně se diskutuje ve více pracovních skupinách, mezi kterými můžete přecházet a klást otázky, nebo naopak odpovídat tam, kde můžete svými zkušenostmi přispět. Je to nejlepší příležitost k setkání s lidmi, kteří se zajímají o agile a možností sdílet mezi s sebou znalosti a zkušenosti s agilitou.


Soutěž - reproduktory Trust

Proč se zúčastnit?

Čím více účastníků, tím více názorů. Což je nesmírně obohacující a velká výzva k tomu, abychom se něco naučili. Každý má jinou úroveň znalostí a je normální, že silní pomáhají slabším. Vždyť i začátečníci jednou vyrostou a budou moci podat ruku těm, co začínají.

Jestliže chcete být úspěšní v jakékoliv oblasti, ptejte se lidí, kterým to funguje. Využijte tyto nápady, které jsou vyzkoušené. Dostanete od nás výstupy ze všech session, které se budou konat. A to už je obrovská nálož znalostí a inspirace, které Vám pomohou se posunout ve Vaší činnosti.

agilní konference

Setkáte se s lidmi, kteří reálně v praxi řeší Scrum a zjistíte, že si prošli obdobnými problémy, ale že existují řešení. Věříme, že na akci získáte motivaci posunout věci zase dále, protože budete odcházet bohatší o nové rady a pohledy od ostatních. Když to funguje jinde, bude to fungovat i Vám.

Termín: 28. 11. 2017, Praha
Podrobnější informace a registrace na webu www.agileopenspace.cz


 
  

- Inzerce -

Roboti, chatboti, blockchain a štíhlé IT

Nenechte si ujít nové vydání časopisu IT Systems


IT Systems 1-2/2018Do nového roku vstupujeme jako obvykle dvojčíslem, do kterého jsme opět připravili pestrou nabídku témat, mezi nimiž bych chtěl upozornit především na chatboty. Aplikace, které dokáží autonomně komunikovat se zákazníkem nebo například uchazečem o práci, se totiž velmi rychle prosazují v mnoha odvětvích.

  

- Inzerce -

Obnova dat cloudu nebyla nikdy jednodušší

VeeamS otázkou bezpečného zálohování dat se potýká každý zodpovědný podnik, přičemž díky současné popularitě cloudu mezi zvažované možnosti právem patří i zálohování do cloudového prostředí.