- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (38)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (70)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
| ||
Adrian McDonald se ujímá řízení aktivit Dell Technologies v regionu EMEA
Prezidentem společnosti Dell Technologies pro region EMEA se s účinností od 3. února 2020 stane Adrian McDonald, který tak bude řídit trojnásobně velkou organizaci než dosud. Na nové pozici bude odpovědný za veškeré obchodní aktivity, včetně PC, serverů, úložišť a služeb v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA). Adrian McDonald je velmi schopný a zkušený manažer s více než 30 lety zkušeností v oboru IT. Svěřenému regionu dobře rozumí – dříve žil a působil na vedoucích pozicích v řadě významných měst, např. Miláně, Curychu, Johannesburgu, Stockholmu, Kodani, Vídni, Frankfurtu nebo Londýně.

I jako prezident Dell Technologies pro region EMEA bude Adrian McDonald nadále zastávat pozici globálního lídra programu zaměstnaneckých zájmových skupin Mosaic, který podporuje kulturní inkluzi a pomáhá využít přínosů kulturních odlišností.
„V době velkých změn může Dell Technologies zákazníkům a partnerům nabídnout výraznou přidanou hodnotu,“ říká Adrian McDonald, prezident pro region EMEA, Dell Technologies. „Nesmírně se těším na to, co přinese budoucnost. Nacházíme se v bodě zlomu technických inovací. Počítače budou ve 20. letech inteligentnější, osobnější a dostupnější. To bude mít na svět ještě větší dopad než v uplynulém desetiletí a zcela změní způsob, jakým žijeme a pracujeme. Naši zákazníci to chápou. Snaží se nejen inovovat své podnikání, aby využili příležitosti, které nabízí digitální technologie, ale v mnoha případech podstupují zásadní transformaci a já se těším, že jim k tomu spolu s našimi partnery budeme nápomocní.“
Jmenování Adriana McDonalda předcházelo prosincové oznámení o reorganizaci s cílem zjednodušit a sjednotit strukturu prodeje pod globální vedení, čímž vznikla jednotná prodejní organizace s hodnotou 91 miliard USD řízená Billem Scannellem. Zároveň s tím Aongus Hegarty převzal pozici prezidenta pro mezinárodní prodej s odpovědností za veškeré trhy mimo Severní Ameriku.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Formulář pro přidání akce









