facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 23. 3. 2007

Adobe oznámilo výsledky za první čtvrtletí

Adobe_vysledky_712.jpgSpolečnost Adobe oznamuje finanční výsledky za první čtvrtletí, které skončilo 2. března 2007. V prvním čtvrtletí fiskálního roku 2007 dosáhla společnost Adobe příjmů 649,4 milionů USD, ve srovnání s 655,5 miliony USD, oznámenými v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2006 a s 682,2 miliony USD, oznámenými ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2006. Cílové rozmezí pro příjmy v prvním čtvrtletí bylo 640 až 670 milionů USD. Rozdělený zisk podle GAAP na jednu akcii za první čtvrtletí fiskálního roku 2007 byl 0,24 USD, průměrný počet akcí v oběhu činil 604,2 milionů . Cílové rozmezí pro zisk na jednu akci v prvním čtvrtletí bylo 0,17 až 0,20 USD.

Čistý zisk podle GAAP za první čtvrtletí fiskálního roku 2007 byl 143,9 milionů USD, ve srovnání s 105,1 miliony USD oznámenými v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2006, a 183,2 miliony USD ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2006. Čistý zisk podle non-GAAP standardů za první čtvrtletí fiskálního roku 2007 byl 182,3 milionů USD, ve srovnání s 197,5 miliony USD oznámenými v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2006, a 198,3 miliony USD ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2006. Cílové rozmezí pro příjmy na druhé čtvrtletí fiskálního roku 2007 je 700 až 740 milionů USD.

 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.