facebook
Aktuality -> IT Business - 9. 1. 2020 16:32 - Zdeněk Gric

Adastra se stala partnerem společnosti Innovatrics

Mezinárodní konzultační společnost Adastra je od ledna implementačním partnerem firmy Innovatrics, která se již 15 let věnuje oblasti biometrických technologií zaměřených na identifikace a verifikace osob. Adastra bude řešení Innovatrics implementovat do své platformy pro digitální onboarding, díky čemuž dokáže uspokojit ty nejnáročnější požadavky v oblasti biometrických měření a bezpečnosti.Pomocí digitálního onboardingu získávají zákazníci Adastry nové klienty „na dálku,“ tzn. že nový klient již nemusí osobně na pobočku kvůli ověření totožnosti při podpisu smlouvy. Vše vyřídí s mobilní aplikací, do níž vyfotí svůj občanský průkaz či jiný průkaz totožnosti a připojí svou selfie fotografii.

Součástí nabídky digitálního onboardingu od Adastry nyní budou i nástroje Innovatrics. Umí rozpoznat většinu dokladů totožnosti (včetně těch využívajících jiné písmo než latinku), identifikovat potřebné osobní údaje a automaticky je převádět do digitálních formulářů. V kombinaci s přesným rozpoznáváním obličeje zároveň verifikují totožnost zákazníků.

„Řešení firmy Innovatrics skvěle zapadá do naší nabídky pro digitální onboarding. Díky tomu, že umí pracovat s doklady z téměř celého světa a že její řešení vyhrávají soutěže v oblasti biometrie po celém světě, nám otevírá dveře na další zahraniční trhy,“ říká Jan Pacovský, expert na oblast digitálního onboardingu ve společnosti Adastra.

Digitální onboarding Adastra poprvé implementovala před čtyřmi lety v Asii, kde ho u klienta nyní používá přes 20 milionů lidí. Zákazníkovi přinesl o 50 % rychlejší vyplňování žádostí a třikrát efektivnější cross-sell. V České republice už ho využívají některé banky a finanční instituce, telekomunikační operátoři a dodavatelé elektřiny a plynu.


 
Atos
  

- Inzerce -

Ransomware, hybridní spisy, docházkové systémy a text mining

IT Systems 3/2020Březnové vydání IT Systems jsme připravovali v situaci, kdy je prakticky celý svět zasažen pandemií nového koronaviru. Ať bude další vývoj pandemie jakýkoli, je zřejmé, že nás koronavir zastihl v mnoha ohledech nepřipravené. Podobně nepřipravení jsme ovšem často i proti virům v kybernetické podobě. I proto jsme jako téma na obálku aktuálního vydání zvolili ransomware, tedy vir, který představuje vážnou hrozbu pro informační systémy, na nichž jsme stále více závislí.

  

- Inzerce -

Lenovo je oficiálním partnerem Ducati 2020 Superbike společně s Aruba.it

LenovoSpolečnost Lenovo oznámila celosvětové partnerství se společností Aruba.it v oblasti technologických řešení a Ducati, světovým lídrem na poli inovací motocyklů. Noví sponzoři sezóny Superbike 2020 byli oznámeni na autodromu Imola v Itálii.