Aktuality -> IT společnost - 15. 11. 2012

Adastra jmenovala marketingového ředitele

Na pozici marketingového ředitele společnosti Adastra nastoupil Lubor Vokrouhlický (32). Bude zodpovědný za řízení marketingových aktivit Adastra Česká republika, Adastra Rusko a Adastra Business Consulting. Jeho cílem bude podpořit marketingovou komunikací značku Adastra a inovovat a rozšířit dosavadní marketingové a komunikační kanály. Lubor Vokrouhlický přináší do společnosti cenné zkušenosti z oblasti marketingu. Svou kariéru zahájil v agenturách PTAgency a OgilvyInteractive. Do Adastry přišel po téměř pěti letech působení ve společnosti IBM Czech Republic, kde zastával pozici Brand System and Advertising Leader a staral se o rozvoj značky. Lubor Vokrouhlický je ženatý a má jedno dítě. Ve volném čase se věnuje rodině, motorce, dobrému vínu a kvalitní kinematografii.



 
  

- PR -

Paměti a disky v roce 2026 stále zdražují. Jak z toho ven?

Trh s počítačovými komponentami prochází turbulentním obdobím. Operační paměti stojí dvojnásobek oproti loňsku, úložiště následují stejný směr a odborníci předpovídají, že situace se nezlepší ještě několik let. Jestli i vy jste zameškali tu správnou dobu na upgrade či koupi nového počítače či notebooku, máte vůbec ještě šanci pořídit je za slušnou cenu?

  

- PR -

Automatizace, AI a DevOps: jak se mění každodenní práce IT týmů

Způsob, jakým dnes fungují IT týmy, se rychle mění. Tlak na rychlost dodávky, stabilitu systémů i bezpečnost vedou k tomu, že tradiční přístupy přestávají stačit. Místo ruční správy, izolovaných nástrojů a oddělených rolí se prosazuje automatizace, úzké propojení vývoje a provozu a stále častěji i zapojení umělé inteligence. Infrastructure as Code, AI asistenti i nové nástroje ukazují, jak zrychlit vývoj i provoz bez chaosu.