facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 28. 7. 2005

Adaptive Garage využívá platformu Zoner inShop

Společnost Adaptive Garage se s účinností ode dne 1.8. 2005 stává již dvanáctým autorizovaným partnerem společnosti ZONER software pro projekt Zoner inShop. Stala se tak certifikovaným odborným prodejcem a tvůrcem unikátních profesionálních obchodů na platformě Zoner inShop. Adaptive Garage prokázala své tvůrčí schopnosti i odborné znalosti při vytváření profesionálních internetových obchodů, což je zárukou kvalitní spolupráce a skvělých výsledků pro budoucí zákazníky.

 
  

- PR -

Budoucnost práce s dokumenty pomocí General Documents AI

Společnost Konica Minolta, tradiční lídr v oblasti tiskových technologií, dlouhodobě klade důraz na rozvoj komplexních IT služeb. V posledních letech se zaměřuje na vývoj inovativních řešení, která propojují tradiční tiskové procesy s digitálním světem. Jedním z klíčových směrů jejich výzkumu a vývoje (R&D) je implementace umělé inteligence (AI) do administrativních procesů. Tato technologie zásadně mění způsob, jakým organizace pracují s dokumenty, a přináší rychlejší a efektivnější zpracování dat.

  

- PR -

Firma fortell, která má zručnost a dovednost nejen v názvu, spoléhá na IS KARAT

Myšlenka na nutnost výběru nového informačního systému se ve společnosti fortell objevila už v roce 2018. Hlavním důvodem byla skutečnost, že společnost původně využívala účetní systém od lokálního dodavatele, který již nebyl schopen svou funkčností ani poskytovanými službami podporovat rozvoj společnosti. K rozhodnutí o výběru ale nakonec došlo až v roce 2020, kdy se ve společnosti fortell rozhodli poněkud netradičně využít nastalé období pandemie Covid-19 k výběru nového ERP řešení.