facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 9. 2. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Acronis rozšiřuje svůj vzdělávací program MSP Academy

Acronis oznámil rozšíření vzdělávací­ho programu MSP Academy, který poskytuje obchodní a technická školení, jejichž cílem je pomoci poskytovatelům řízených služeb (MSP) prosadit se na neustále se vyvíjejícím IT trhu. Absolvování kurzů umožňuje MSP zvýšit své odborné znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti a zvyšovat svou reputaci. Nejnovější rozšíření MSP Academy zahrnuje 19 nových vzdělávacích modulů a více než 100 videí.Acronis MSP Academy byla spuštěna v loňském roce s cílem podpořit MSP v jejich růstu prostřednictvím specializovaných školení. Nově uvedené moduly nabízejí detailnější obsah, který klade důraz na technické aspekty důležité pro zaškolení nových techniků. Obsah MSP Academy zahrnuje různorodá témata, která jsou pro MSP klíčová, včetně monitorování vzdálené plochy, zvyšování příjmů s pomocí Microsoft365, Disaster Recovery, automatizace pro MSP a jak propagovat své MSP služby. Díky novým modulům mají MSP možnost zlepšit úroveň svého podnikání získáním pokročilých znalostí a dovedností.

„MSP Academy od Acronisu poskytuje na míru šité vzdělávání, které zaručuje kontinuální rozvoj MSP poskytovatelů a jejich technických týmů,“ řekl Štěpán Bínek, manažer prodeje cloudových řešení Acro­nis ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Vřele doporučujeme Acronis MSP akademii také našim českým a slovenským partnerům, kteří takto mohou získat dovednosti odlišující je od konkurence na trhu.“

Jedním z klíčových aspektů rozšířené Acronis MSP Academy je možnost získat pověření Credly, které zvýrazňuje dovednosti, znalosti a odbornost IT profesionálů a poskytovatelů služeb.


 
  

- PR -

S mluvícím skladem firmy ušetří až 25% nákladů

Tempo růstu firem nabírá na obrátkách. Počet zákazníků roste, zvyšuje se obrat, ale co dělat, když najímání nových zaměstnanců nestačí na stále rychlejší zpracování objednávek? Existuje řada řešení, která při stávajících zásobách a stavech zvýší produktivitu až o 35%, přičemž uspoří firemní náklady až o 25%.

  

- PR -

Multi-fyzikální simulace v elektrotechnice s využitím AI

AI nabízí skvělý kompromis mezi rychlostí a přesností pro koncepční simulace


Společnosti Altair Engineering a Schneider Electric spojily síly v projektu, který bychom vám rádi prezentovali jako ukázku úspěš­né­ho využití multi-fyzikálních simulací v elektrotechnické praxi.