facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 26. 4. 2019 13:54

Acronis Cyber Platform se více otevře vývojářům třetích stran

AcronisSpolečnost Acronis ohlásila uvolnění své klíčové platformy Acronis Cyber Platform umožňující širší přístup vývojářů třetích stran. Rozšířený API přístup umožní vývojářům u ISV, OEM a poskytovatelů služeb budovat vlastní řešení kybernetické ochrany postavená na Acronis Cyber Platform.Acronis Cyber Platform, která je základem existujících služeb společnosti Acronis, obsahovala již dříve řadu API rozhraní podporovaných softwarovým vývojářským kitem (SDK) a programovacím kódem. Nově Acronis otevírá také API rozhraní poskytující přístup doposud dostupný pouze vývojářům Acronis a vybraným integračním partnerům, jako je ConnectWise, Microsoft a Google.

Díky přístupu k platformě mohou vývojáři vytvářet novou funkcionalitu pro správu dat a integrovat své aplikace s řešeními Acronis pro kybernetickou ochranu. Kromě toho, mohou dodavatelé softwaru, poskytovatelé služeb, reselleři a zákazníci integrovat řešení Acronis do svých aplikací, systémů či tržišť.

Acronis Cyber Platform

„Rozšířením přístupu k naší platformě a API rozhraním přinášíme nové příležitosti pro ISV a OEM dodavatele softwaru poskytovatele služeb a vývojáře. Ti tak mohou rozšířit dosah svých aplikací a funkčnosti řešení Acronis, a zpřístupnit je našemu partnerskému ekosystému ,“ řekl Sergej Beloussov, výkonný ředitel Acronis.

Dostupnost Acronis Cyber Platform

Acronis Cyber Platform je dostupná zatím pouze v částečném režimu, během kterého je zaručena podpora vývojářům. Plná dostupnost, školení a certifikace na Acronis Cyber Platform budou k dispozici na konferenci Acronis Global Cyber Summit 2019 v říjnu v Miami.

ISV a OEM dodavatelé a poskytovatelé služeb mohou požádat o částečný přístup k Acronis Cyber Platform na této stránce.


 
  

- Inzerce -

Výhody DMS v kostce

OnlioDokumenty zatím stále vládnou světu. Elektronické i tradiční papírové a v rámci jejich zpracování je nutné pamatovat na širokou škálu pravidel i požadavků. Digitální forma sice ještě nemusí znamenat výhru sama o sobě, nicméně díky možnostem tzv. DMS systémů (Document Management System) je zpracování elektronických dokumentů výrazně snadnější. Může jít o čistě komerční uzavřený produkt nebo o řešení využívající open source technologie – jako je například DMS eDoCat, který společnost Onlio postavila na platformě Alfresco Community Edition.