facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 16. 2. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Acer představil nový Chromebox Mini

Chromebox MiniAcer představil nový Chromebox Mini. Jde o novou generaci kompaktního počítače, který je vhodný pro práci s webovými aplikacemi a cloudovými službami, nabízí snadné ovládání a vzdálenou správu zařízení prostřednictvím systému ChromeOS. Chromebox Mini je kompaktní zařízení, které zvládá různé konfigurace připojených displejů a lze jej tak využít jako všestranné digitální zobrazovací zařízení.Acer Chromebox Mini zvládá až tři 4K video výstupy současně díky dvěma portům HDMI 1.4b a USB typu C. Jeho kompaktní design zajišťuje, že jej lze bez problémů integrovat do jakékoli sestavy digitálních zobrazovacích zařízení, aniž by působilo rušivě. Odolná konstrukce (MIL-STD 810H ) s pasivním chlazením bez ventilátorů zase přispívá k tichému a spolehlivému provozu, který je zásadní pro nepřetržité a nepřerušované používání.

Chromebox Mini

Chromebox Mini je vybaven nejnovějšími možnostmi připojení, včetně Wi-Fi 6, BluetoothTM 5.2 a portu Gigabit Ethernet, které poskytují robustní síťový výkon bez kompromisů. Pro přizpůsobení různým konfiguracím se Chromebox Mini dodává s volitelným příslušenstvím, včetně klávesnice a myši Chrome USB a sady pro uchycení VESA, což zaručuje plnou kompatibilitu s jakýmkoli typem LFD displejů a systémů zobrazovacích zařízení.

Chromebox Mini je vybaven systémem ChromeOS, který podporuje webové služby a obrovské množství aplikací. ChromeOS umožňuje rychlé nasazení, automatické aktualizace zabezpečení a nabízí dlouhodobou podporu. Vzdálenou správu umožňuje konzole Google Admin v cloudu, která nabízí rozsáhlé přizpůsobení systému s více než 500 konfigurovatelnými zásadami.

V zařízení Chromebox Mini je systém ChromeOS navíc vylepšen o nadstavbu Kiosk & Signage Upgrade, která nabízí pokročilé zabezpečení a monitorování zařízení přizpůsobené potřebám odvětví digitální reklamy.

Acer Chromebox Mini bude k dispozici od druhého čtvrtletí roku 2024.


 
  

- PR -

Automatizace ve výrobě potravin není výsadou jen velkých firem. Jak na to krok za krokem s ERP systémem?

Stejně jako většina podniků, čelí i potravinářská výroba v dnešní době řadě výzev: nedostatku kvalitních zaměstnanců, vyso­kým cenám energií i zdražování surovin. K tomu se přidává velmi přísná legislativa a nutnost hlídat řadu ukazatelů u surovin i hotových výrobků.

  

- PR -

7 vlastností ERP systému, které dělají uživatelům radost

Kdy je ovládání ERP systému poho­dl­né? Když mohou jeho uživatelé snadno a efektivně pracovat s potřebnými funkcemi a informacemi bez zbytečných obtíží. Tím se zvýší produktivita jejich práce, omezí se chybovost a firma poroste.