facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 30. 1. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Acamar a adastra.one se stávají součástí Adastry Česká republika

Technologická společnost Adastra Česká republika se v lednu rozrostla. Došlo totiž k fúzi sloučením firem adastra.one a Acamar.

                                                                               Zaměření a náplň práce týmů, nově začleněných do Adastry, se nemění. „Bývalá adastra.one se i nadále bude věnovat vývoji komplexních digitálních řešení od mobilních a webových aplikací až po jejich integrace,“ říká Standa Dvořák, ex CEO adastra.one, dnes Business Development Director.

Acamar dosud pro Adastru zajišťoval nábor a relokaci IT specialistů, primárně ze států mimo Evropskou unii. Vznikl původně jako bodyshop, než se rozšířil a získal vlastní projekty. „Koncept Acamaru zůstává stejný. Jen se jako součást Adastry bude nyní jmenovat Adastra Tech Talent Solutions,“ říká Pino Nicholson, Head of Sales Adastra Tech Talent.


 
  

- PR -

Mějte reálná očekávání a nepřeceňujte síly!

IT Systems 1-2/2024V prvním letošním vydání IT Systems narazíte hned několikrát na téma umělé inteligence. Nezajímá nás ovšem, jak hezké obrázky už dokáže AI vygenerovat. Zabýváme se raději uplatněním AI v oblasti e-commerce a logistiky. Podíváme se také, jak AI mění zákaznické linky a jak dokáže zvýšit produktivitu zaměstnanců a zrychlit interní procesy.