facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 3. 1. 2012

ABRA nabízí daňové poradenství

Společnost ABRA Software završuje kompletní nabídku správy firemních financí nově zavedenou službou Daňového poradenství. Navazuje tak na službu vedení firemního účetnictví a mezd. ABRA chce především využít přehledu v legislativě vycházejícího z podstaty produkování informačních a ekonomických systémů ABRA. Svým klientům nabízí nalezení optimální cesty daňového a účetního výkaznictví. Službu daňového poradenství nabízí v oblastech zdanění fyzických a právnických osob podle českých zákonů a mezinárodního zdanění pro české rezidenty. Služba zahrnuje: daň z příjmu fyzických i právnických osob, daň z přidané hodnoty (DPH), daň silniční, daň z převodu nemovitostí.V rámci služby ABRA Software nabízí:

  • daňové konzultace,
  • daňové poradenství jako doplněk k účetnictví,
  • sestavení daňových přiznání,
  • zastupování před správcem daně a při kontrolách,
  • pomoc při správních žalobách z rozhodnutí finančních ředitelství,
  • odklad daně z příjmů o 3 měsíce,
  • plánování a optimalizace,
  • poradenství při fúzích

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -