Aktuality -> IT společnost - 27. 5. 2013

Změny managerských postů v souvislosti s integrací společností Canon a Océ

Vzhledem k právě probíhajícímu integračnímu procesu společnosti Canon s Océ, který bude v Čechách a na Slovensku dovršen právním spojením obou společností k 30. červnu 2013, byl jmenován Ladislav Paleček Managing Directorem Canon CZ & Canon Slovakia. Cílem plné integrace obou společností je vytvořit v jednotlivých státech a celé Evropě sjednocenou a efektivní společnost. Spojením předností Canon a Océ bude nově vytvořena komplexní nabídka profesionálních tiskových technologií pro stávající i nové zákazníky, tak i lepší základy pro vyšší ziskovost a zvyšování tržeb v budoucnosti. Tam kde dnes pracují dvě samostatné společnosti, vznikne společnost nová, opírající se o silné stránky Canon i Océ a obě společnosti v ní budou mít své jasné místo.



Ladislav Paleček dále potvrdil jmenování managerské struktury v nové organizaci Canon s platností od 1. července 2013:

  • Partner & Distribution Channel Director – Michal Petro
  • Direct Channel Director – Antonín Brož
  • Retail Channel Director – Miroslav Sýkora
  • Canon Business Services Director – Pavel Hartmann
  • Wide Format Channel Director – Slavomír Pohanka
  • CP Channel Director – Istvan Szalay
  • Services & Support Director - Milan Fišer
  • Marketing Director – Miloš Bejblík
  • Human Resources Manager – Eva Hilbertová

 

Funkce:

  • Financial Controller – Olga Macháčová
  • Corporate & Marketing Communication Manager – Radka Palánová
  • Supply Chain Manager – Jana Veselá
  • ICT Manager – Josef Kliment

 
  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.

  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.