facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 17. 4. 2013

V Praze se uskuteční VMware Forum 2013

VMware Forum 2013 se uskuteční již za měsíc v Praze a dalších 27 městech napříč regionem EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika). Téma pro rok 2013 zní „Virtually Unlimited“ aneb jak mohou IT profesionálové pokročit na své cestě ke cloudu za pomoci softwarově definovaných datových center. Od zástupců společnosti VMware a jejích partnerů se návštěvníci dozvědí, jak si lze osvojit cloudové inovace a vybudovat cloudovou infrastrukturu, která zjednodušuje provoz IT, zvyšuje bezpečnost a zrychluje vytváření, nasazení i provoz aplikací v rámci celé firmy. Konferenci zahájí Rob Jenkins, ředitel pro poradenské služby VMware v regionu EMEA, s úvodní přednáškou na téma: „Přechod IT organizace na softwarově definované datové centrum a pracovní prostor s podporou více zařízení“. Vedle představitelů VMware se představí i zástupci dalších organizací.VMware Forum je jednodenní událostí cílenou na IT profesionály, kteří chtějí zjednodušit a transformovat své IT prostředí, i na jakékoliv další zájemce, kteří chtějí dosáhnout lepších výsledků a inovovat svou IT infrastrukturu, datová centra, desktopy, plynulost podnikání a cloudovou strategii. Během jediného dne získají návštěvníci veškeré potřebné informace o budoucnosti cloudu v rámci tří hlavních tematických bloků – cloud computing, virtualizace a mobilita. Pestrý program nabídne nový pohled, nápady a návody na úspěšné nasazení virtualizace a cloud computingu jak nováčkům, tak firmám, které tyto technologie již úspěšně využívají.

 

VMware Forum, globální událost pro zákazníky VMware a zúčastněné strany se v České republice koná již počtvrté. Detailní informace, program a registrační formulář naleznete na http://www.vmwareforum2013.com/prague. Účast na konferenci VMware Forum je zdarma.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -