facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 27. 2. 2013

Unicorn Systems a Pentaho uzavřely partnerství

v poskytování business analytics

Softwarová společnost Unicorn Systems se stala oficiálním partnerem americké společnosti Pentaho a nabídne svým klientům certifikovaná řešení v oblasti Business Analytics postavená na komerční opensource platformě Pentaho. Pentaho úzce spojuje integraci dat a oblast Business Analytics v moderní platformu, která nabízí jak IT, tak business uživatelům jednoduchý přístup, vizualizaci a zkoumání všech dat majících dopad na obchodní výsledky. Unicorn Systems uzavřením partnerství s Pentaho rozšiřuje nabídku produktů a služeb o další řešení v oblasti Business Analytics. Tým konzultantů a vývojářů Unicorn Systems v synergii s produkty Pentaho navrhne svým zákazníkům výkonný a spolehlivý nástroj na řešení Business Analytics, který umožní pohodlně reportovat, monitorovat a analyzovat data bez nutnosti složitých operací.Řešení nad business analytickou platformou Pentaho jsou využívána širokým spektrem uživatelů od IT až po business, a to především kvůli snadnému přístupu ke všem datům včetně Big Data, jejich nenáročné integraci, vizualizaci a možnosti tvoření prediktivních analýz vedoucích ke kvalitním strategickým rozhodnutím.

 
  

- Inzerce -

GFI Unlimited Network Security

Vícevrstvé zabezpečení sítě


Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software přibližně 66 % SMB firem dnes čelí kybernetickým útokům a mnoho z nich tento souboj prohrává, protože mylně předpokládají zájem útočníků o větší společnosti.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -