Aktuality -> Komunikace a sítě - 14. 3. 2013

Tesco nabídne služby virtuálního operátora

Vedení společností Tesco a Telefónica oznamují vznik společného projektu, jehož cílem je uvedení virtuálního operátora Tesco Mobile na český trh. Nový plnohodnotný virtuální operátor, který začne své služby nabízet v průběhu letošního léta, chce posílit konkurenční prostředí a rozšířit stávající nabídku mobilních služeb na českém trhu. Joint venture bude těžit ze zkušeností z jiných zemí, kde Tesco a O2 spolupracují. Tesco Mobile bude nezávislým virtuálním operátorem a již provádí zákonem předepsané kroky k zisku licence od Českého telekomunikačního úřadu.



 
  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.

  

- PR -

IQHUBS: když data rozhodují o budoucnosti výroby

Moderní továrny jsou technologicky vyspělé – stroje, linky, roboti – ale když se vedení ptá: „Proč klesla produktivita?“, odpověď chybí. Reporty přicházejí pozdě, čísla se rozcházejí. Rozhodování bez spolehlivých dat pak vede k nižší efektivitě a vyšším nákladům. A právě to je paradox: technologie jsou všude, ale chytrá data chybí. Proto jsme vyvinuli systém, který tento začarovaný kruh rozbíjí. Nad výrobou leží informační mlha a tu zvedáme.