facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 2. 4. 2013

Tech Data spouští kampaň na doprodej MS Office 2010

Tech Data Distribution spouští výprodejovou akci Microsoft Office FOREVER. K nákupům Microsoft Office 2010 v prvním a druhém dubnovém týdnu nabízí celou řadu bonusů a zvýhodnění – výrazně prodlouženou splatnost, obří šunku a samozřejmě i licence na nové Office 2013 zdarma. Celá kampaň je spojená s oficiální promoakcí společnosti Microsoft, která každému, kdo do 30. dubna registruje produkt Office 2010, dává zcela zdarma samostatnou licenci na nové Office 2013.Tech Data Distribution však přidává řadu vlastních bonusů a zvýhodnění. Všem, kteří od 2. do 12. dubna nakoupí alespoň 10 produktů Microsoft Office 2010 na jedné faktuře, nabízí odloženou splatnost až do konce května. Díky tomu mají prodejci možnost dobře se připravit na očekávané zvýšení poptávky i dostatečnou dobu na realizaci svého obchodu koncovým zákazníkům.

 

Na „chuťové buňky“ prodejců útočí také speciální dárek, který dostane každý, kdo v prvních dvou dubnových týdnech nakoupí alespoň 10 kusů Microsoft Office 2010 (nemusejí být na stejné faktuře). Ti všichni totiž získají jako pozornost obří, více než čtyřkilovou španělskou šunku.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -