facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 11. 4. 2013

Stolní osmiportový přepínač TL-SG108

Společnost TP-LINK uvádí na český trh nový stolní přepínač TL-SG108 s osmi gigabitovými porty. Vysoká datová propustnost spolu s úspornou technologií, která dokáže ušetřit až 72 % energie, činí z přepínače vhodné řešení pro malou firemní síť. Díky vysoké efektivitě pracuje přepínač TL-SG108 s minimem odpadního tepla a k chlazení navíc nepotřebuje ventilátor. Přepínač je vybaven osmi porty s propustností až 1 Gbit/s, jež bez problémů dostačuje pro přenos objemných souborů.Automatické vypínání nepoužívaných portů zajistí snížení spotřeby v době nečinnosti, kdy není připojeno žádné zařízení nebo je vypnuté. Model TL-SG108 dokáže automaticky detekovat stav linky a v případě neaktivity přejít do stavu nečinnosti. Díky tomu zvládne ušetřit až 72 % spotřebované energie. Navíc se přepínač dokáže inteligentně přizpůsobit délce kabelu a snížit tak nároky na energii.

 

Přepínač TL-SG108 není potřeba před instalací nikterak konfigurovat a stačí jej prostřednictvím dodávaného napájecího adaptéru připojit do elektrické zásuvky. Zařízení je v tu chvíli připraveno k okamžitému použití.

 

Automaticky si poradí také s rozpoznáním přenosového média, přičemž se zvládá přizpůsobit jak kříženému, tak nekříženému ethernetovému kabelu. Automaticky je nastavena rovněž přenosová rychlost linky mezi zařízeními na 10, 100 či 1000 Mbit/s pro maximální výkon a kompatibilitu sítě.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -